Konkursy

Konkurs fotograficzny KTW Park i Calisia.pl - prześlij nam zdjęcie i zgarnij kolację dla dwóch osób!

2020-05-22 08:00:00 redakcja Calisia.pl

Przyszedł czas na kolejny konkurs fotograficzny! Okolice KTW są jednym z najbardziej fotogenicznych miejsc naszego miasta. Tym razem prześlijcie nam zdjęcie przedstawiające piękno kaliskiego parku. Zdjęcie powinno być zrobione w odległości nie większej niż 100 metrów od restauracji KTW Park. Do wygrania jest romantyczna kolacja dla dwóch osób w KTW Park.

Restauracja KTW Park
Restauracja KTW Park

Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste! Wyślij JEDNO zdjęcie swojego autorstwa przedstawiające piękno kaliskiego parku zrobione w odległości nie większej niż 100 metrów od restauracji KTW Park mailem na adres foto@calisia.pl wpisując w tytule „Konkurs foto KTW Park” i podając swoje imię i nazwisko. Przesyłać można tylko zdjęcia własnego autorstwa. Przesłanie fotografii jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu (TUTAJ). Zdjęcia będą układane w Galerii Konkursowej w kolejności z jaką fotografie doszły do skrzynki mailowej.

Do kiedy można przesyłać zdjęcia?

Fotografie można przesyłać do 29 maja 2020 roku do godz. 14.00.

Jakie są nagrody w konkursie?

Kwintesencją udziału w każdym konkursie są nagrody! W tej edycji konkursu fotograficznego nagrodą jest kolacja dla dwóch osób w restauracji KTW Park.

 

Jak będzie wyglądało głosowanie?

Głosowanie polega na kliknięciu znaczka „like” (polubienie) przy danym zdjęciu umieszczonym w galerii konkursowej na portalu Calisia.pl. Każdy użytkownik może głosować tylko raz dziennie na wybrane zdjęcia (można głosować na więcej niż jedno zdjęcie). Zwycięzcą konkursu będzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej polubień (nie liczone są „dislike”, czyli niepolubienia).

Chcesz aby Twoi znajomi na facebooku głosowali na konkretne zdjęcie? Nic prostszego. Możesz udostępnić je na swojej „ścianie” klikając „share” przy wybranym zdjęciu. Oczywiście liczą się tylko polubienia na portalu Calisia.pl.Kiedy zacznie się głosowanie?

Głosowanie rozpocznie się po publikacji artykułu konkursowego 30.05.2020 r.

 

Kiedy zakończy się głosowanie?

Głosowanie zakończy się 5 czerwca 2020 r. około godz. 15.00.Kiedy znane będą wyniki?

Wyniki zostaną podane 6 czerwca w oddzielnym artykule. Autor zwycięskiego zdjęć zostanie poinformowani mailowo o sposobie odbioru nagrody.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ