Koniec i początek roku w MUSIC STORE

2012-12-09 22:07:22 L.M

Koniec roku 2012 dla szkoły muzycznej MUSIC STORE okazuje się bardzo pracowity.

Od 30 listopada szkoła tętni życiem i pracą. Całe zamieszanie rozpoczęła zabawa andrzejkowa, która okazała się mega hitem. Razem z nami bawiło się ponad 30 dzieci. Konkursy i zabawy proponowane przez animatorów przypadły dzieciom do gustu. Zwłaszcza ekspresowy kurs tańca połączony z konkursem You can dance.
Wielkimi krokami zbliża się kolejna impreza organizowana przez MUSIC STORE, mianowicie Koncert Wigilijny, który odbędzie się 16 grudnia o godz. 17.00 w restauracji Bursztyn przy ulicy Polnej w Kaliszu. Ostatni tydzień będzie dla nas bardzo gorący. Próby, ostatnie poprawki, aranżacje sali. Wszystko musi być bardzo klimatyczne, tak by nasi goście poczuli święta w 100%- mówią organizatorzy koncertu. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w najbliższą niedzielę do restauracji Bursztyn, by z nami kolędować.
Tuż po świętach i krótkim odpoczynku szkołą po raz kolejny wstrząsną półkolonie zimowe tym razem w ciepłych brazylijskich klimatach. Tego nie można przegapić :D

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować