Konkursy

"Kobieta idzie na wojnę" w Kinie Konesera

2019-08-13 15:00:00 Kino Helios

Konkurs

W środę, 14 sierpnia w ramach cyklu Kino Konesera zobaczymy film KOBIETA IDZIE NA WOJNĘ – najlepszy islandzki film ubiegłego roku, nagradzany na wielu festiwalach na całym świecie.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.

Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne!

Zapraszamy na najbliższy seans już 14 sierpnia, o godzinie 18:30 w Kinie Helios.

Opis filmu:

Islandzki kandydat do Oscara, którego światowa premiera odbyła się w Cannes. Od tamtej pory film gościł na festiwalach w Hamburgu, Melbourne, Montrealu i Hajfie. Nieugięta pięćdziesięciolatka Halla, dyrygentka chóru, wypowiada wojnę olbrzymiemu koncernowi, który niszczy jej kraj. Niczego się nie boi, nie pójdzie na ustępstwa i kompromis. Zaryzykuje wszystko - żeby obronić to, co kocha i w co wierzy. Wszystko, poza…

Link wydarzenia tutaj: http://www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera/

UWAGA - WYNIKI KONKURSU

1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera - na środę, 14 sierpnia, godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Pani Joanna Andrzejak. 

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ