Biznes

Kaliski Klub Przedsiębiorczości w Inkubatorze 15 marca. Zapisz się już dziś!

2023-03-09 14:00:00 red za org.

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich przedsiębiorców z Południowej Wielkopolski na spotkanie networkingowe pn. „Kaliski Klub Przedsiębiorczości”. W spotkaniu 15 marca będzie uczestniczyć delegacja przedsiębiorców z Algierii. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

15 marca o godz. 16.00 w siedzibie Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości rozpocznie się spotkanie Kaliskiego Klubu Biznesu. Wezmą w nim udział również przedsiębiorcy z Algierii oraz delegacji firm Algierskich zainteresowanych nawiązaniem współpracy handlowej z polskimi przedsiębiorcami. W ramach spotkania odbędzie się prelekcja na temat różnic kulturowych pomiędzy Polską i Algierią – jak uczynić z nich atut w osiąganiu sukcesów we współpracy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Rejestracji należy dokonać na stronie - www.inkubator.kalisz.pl

Od 1994 roku Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości działa na rzecz rozwoju gospodarczego, przedsiębiorczości i innowacyjności w Kaliszu i w subregionie kaliskim. Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości projektuje i oferuje rozwiązania dla biznesu na każdym etapie jego rozwoju.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować