Konkursy

Już dziś Tajemnice Joan w Kinie Konesera!

2019-07-02 23:00:00 Kino Helios

Konkurs

Już w środę, 3 lipca w ramach Kina Konesera zobaczymy film TAJEMNICE JOAN – opartą na prawdziwych wydarzeniach historię kobiety-szpiega. W roli głównej znakomita Judi Dench.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Zapraszamy na kolejny seans już 3 lipca, o godzinie 18:30 w Kinie Helios.

Opis filmu:

Rok 1938. Młoda Joan studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo, który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej.
Romantyczna idylla trwa aż do momentu wybuchu II wojny światowej. Joan pracuje w ośrodku badań nad bombą atomową, gdy Leo prosi ją o przekazanie Rosjanom ściśle tajnych akt. Joan dowiaduje się, że jest tylko narzędziem w rękach ukochanego i sama musi wybrać pomiędzy miłością i zdradą swojego kraju a bliskimi i ich ocaleniem.

Link wydarzenia tutaj:
www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera

UWAGA – WYNIKI KONKURSU

1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera – na środę, 3 lipca, godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Pani Gabriela Małecka.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ