Edukacja

Jaka może być najlepsza szkoła dla Twojego Dziecka? Sprawdź ofertę Edukatora - ruszył nabór na rok szkolny 2023/ 2024

2023-03-16 07:30:00 Edukator Kalisz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO Edukator działa z w Kaliszu od 19 lat. W roku szkolnym 2023/2024 prowadzimy nabór do klas I szkoły podstawowej oraz dysponujemy wolnymi miejscami w kl. IV-VIII. Stwarzamy przyjazne i bezpieczne środowisko do dynamicznego rozwoju dzieci i młodzieży.

Edukator
Edukator

Wybór najlepszej szkoły to ogromne wyzwanie przez jakim stają rodzice. Każdy już teraz musi zadbać o najlepsze warunki dla Swojego dziecka. Najlepszym wyborem jest kaliski Edukator.

„Edukator” cechuje przede wszystkim inne podejście do ucznia. Najważniejszym celem są wysokie wyniki nauczania: wykształcenie młodego człowieka, który potrafi się uczyć, wyznacza sobie cele i z wielkim zaangażowaniem do nich dąży. Sprawdzone metody i techniki nauczania połączone z przyjazną atmosferą są podstawą naszej działalności. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy w znakomicie zorganizowanym zespole we współpracy z rodzicami uczą na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem naszych osiągnięć są wyniki egzaminów zewnętrznych oceniane niezależnie przez ekspertów.

KSO „Edukator” to nie tylko szkoła! Tutaj uczniowie mają szansę zdobyć nie tylko gruntowną wiedzę, ale przede wszystkim rozwinąć się. Zajęcia prowadzone są w niezwykle ciekawy sposób, pobudzają kreatywność i zdolności interpersonalne. W szkole dzieci uczą się zdrowej rywalizacji, poprzez udział w turniejach, grach, zabawach. Celem tych działań jest nie tylko zdobywanie wiedzy, ale przede wszystkim poznawanie siebie, własnych możliwości, wzmocnienie swojej osobowości. Uczniowie chętnie wychodzą także poza mury szkoły oraz biorą udział w konkursach. W każdym z nich nasi uczniowie są dostrzegani i doceniani.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Edukator” to wymarzone miejsce dla uczniów, którzy pragną przyswajać wiedzę na bardzo wysokim poziomie w życzliwej i sprzyjającej uczeniu atmosferze. Motywację do nauki, zainteresowanie przedmiotem budzi nie tylko tradycyjny sposób przekazywania wiedzy, ale również zastosowanie innowacyjnych metod nauczania. Stąd w „Edu” nie brakuje nietypowych lekcji, np. „Stworzenie Świata” – projekt teatralny, zajęcia origami, Trening Umiejętności Społecznych, „Na Olimpie” – wcielanie się w jednego z bogów, „W jeden dzień dookoła świata” czy projekt barokowego ogrodu.

„Edukator” od początku swego istnienia kładzie duży nacisk nie tylko na wysoki poziom edukacyjny swoich uczniów, ale również na ich rozwój emocjonalny. Dobrą sposobnością do rozwijania relacji interpersonalnych oraz poznawania otaczającego świata są organizowane od lat wycieczki krajoznawcze, wyjścia do instytucji kulturalnych oraz uroczystości szkolne.

Jesteśmy przekonani, że dla rodzica, dla którego najlepsza edukacja i wszechstronny rozwój jego dziecka są najważniejsze, najlepszym wyborem jest EDUKATOR.

Przyjdźcie na Drzwi Otwarte i przekonajcie się sami!

25 marca w godz. 10.00 - 13.00!

 

 

www.edukator-kalisz.pl

 https://www.facebook.com/NiepublicznaSzkolaPodstawowaEdukator

 https://www.instagram.com/sp_edukator_kalisz/

Al.Woj.Polskiego 29

tel. 62 500 59 35

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować