Bolesna porażka na wyjeździe. Pogoń z kompletem punktów

2021-10-07 18:00:00 KKS Kalisz

KKS Kalisz przegrał na wyjeździe z Pogonią Siedlce 0:1, w meczu 11. kolejki eWinner 2. ligi. Podopieczni Ryszarda Wieczorka mogli wpłynąć na rezultat pojedynku jeszcze w pierwszej połowie, jednak piłka, po uderzeniu kakaesiaków, dwukrotnie zatrzymała się na obramowaniu bramki. Bramkę na wagę 3 punktów dla gospodarzy, w 73. minucie starcia, zdobył Miłosz Przybecki.

SportSiedlce.pl

11. kolejka sezonu 2021/2022 eWinner 2. ligi, 03.10.2021, godz. 14:00, Stadion ROSRRiT przy ul. Jana Pawła II 6 w Siedlcach

Pogoń Siedlce – KKS Kalisz 1:0 (0:0)
1:0 Miłosz Przybecki 73. min.

Pogoń Siedlce: Rafał Misztal – Przemysław Misiak, Maciej Wichtowski, Robert Majewski, Krystian Miś – Miłosz Przybecki (85. min Wiktor Preuss), Julien Tadrowski, Mateusz Piotrowski, Marcin Kozłowski II (72. min Wojciech Trochim), Franciszek Wróblewski (67. min Cezary Bujalski) – Maciej Górski.

KKS Kalisz: Maciej Krakowiak – Nikodem Zawistowski (67. min Bartosz Gęsior), Przemysław Stolc, 26. Filip Kendzia (59. min Michał Borecki), Mateusz Mączyński, Daniel Kamiński – Bartłomiej Putno (59. min Mateusz Majewski), Mateusz Gawlik, Mateusz Wysokiński (67. min Karol Smajdor), Toni Segura (79. min Bartłomiej Maćczak) – Piotr Giel.

Żółte kartki: Górski, Misiak (Pogoń) i Wysokiński, Stolc (2), Kendzia, Kamiński, Giel, Majewski (KKS).
Czerwona kartka: Przemysław Stolc (w 63. minucie za drugą żółtą kartkę).