I Bieg Chrystowskich na stówkę Pałacu Tłokinia!

2019-05-06 07:05:00 reklama@calisia.pl

Każdy z nas obchodzi urodziny i jubileusze, dlatego też i Pałac Tłokinia postanowił hucznie obchodzić swoje setne urodziny i zaprasza Wszystkich Państwa do wspólnej zabawy z tejże okazji!

Tym razem będziemy świętować na sportowo. Już 9 czerwca 2019 odbędzie się I Bieg Chrystowskich, który wchodzi do klasyfikacji niezwykłego projektu jakim jest już drugi Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Tego dnia przed wszystkimi Śmiałkami stanie nie lada wyzwanie, będzie trzeba pokonać trasę o długości 10,5 km! Start oraz meta tego biegu znajdzie się na terenie pięknego i urokliwego parku przy Pałacu Tłokinia. Tym razem jednak chcemy, by wszyscy Uczestnicy poznali również piękno otaczającej nas przyrody, naszej okolicy i ziemi gminy Opatówek. Trasa przebiegać będzie między innymi fragmentami drogi, ścieżek wpisanych do szlaku przyrodniczego Natura 2000.

Główna trasa przebiega po malowniczej okolicy Tłokini Kościelnej oraz Rożdżał. Jest ona bardzo zróżnicowana, ulice asfaltowe, drogi leśne jak i szutrowe.

Ideą tego biegu jest przede wszystkim promowanie gminy Opatówek wraz jej wyjątkowymi walorami przyrody m.in. fragment szlaku Natura 2000 – oraz upamiętnienie pierwszych właścicieli Pałacu Tłokinia – Państwa Zofii i Ignacego Chrystowskich.

Wydarzenie skierowane jest do osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci, do wszystkich, którzy kochają sport, aktywny sposób spędzania czasu i oczywiście bieganie no i Pałac Tłokinię.

W wydarzeniu mogą brać udział dzieci, do czego serdecznie zachęcamy. Być może wasza grupa z przedszkola albo ze szkoły ma ochotę wystartować? Gorąco zachęcamy! Na terenie parku odbędą się biegi, w różnych kategoriach wiekowych, gdzie na pewno każdy młody zawodnik da radę zmierzyć się z dystansem, a wyjątkową nagrodą będzie pamiątkowy medal dla każdego młodego Uczestnika.

Poza tym przygotowaliśmy również inne atrakcje tak byście nie mogli się nudzić.

Czeka na was gra terenowa Mały Detektyw. Na terenie pałacowego parku, znajdują się punkty, do których musimy dojść rozwiązując zagadki. Zagadki oczywiście związane są z historią Pałacu, co ułatwia naszym małym Gościom poznanie historii tego miejsca. Nasz Szef Kuchni zadba również o wasze pełne brzuszki.

By zapoznać się ze szczegółami naszego wydarzenia zapraszamy na naszą stronę na facebooku: https://pt-pt.facebook.com/events/583663755466915/
oraz na stronę https://foxter-sport.pl/i-bieg-chrystowskich-2019

Długość trasy to 10,5 km – w limicie czasowym 2 godziny. Pomiaru czasu podczas I Biegu Chrystowskich będzie dokonywać profesjonalna firma FOXTER SPORT. Koszt wpisowego to 40zł – zapisów oraz płatności można dokonywać wyłącznie online na stronie www.foxter-sport.pl do dnia 5 czerwca 2019r.

Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn przedstawia się następująco:

  • klasyfikacje wiekowe kobiet – K20 (16-29 lat), K30 (30-39 lat), K40 (40 – 49 lat), K50 (50 – 59 lat), K60 (60 – 69 lat), K70 (70 lat i starsze)
  • klasyfikacje wiekowe mężczyzn – M20 (16-29 lat), M30 (30-39 lat), M40 (40 – 49 lat), M50 (50 – 59 lat), M60 (60 – 69 lat), M70 (70 lat i starsi)

Oczywiście dla najlepszych przewidziano nagrody. Odbędzie się również losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów, wśród wszystkich uczestników biegu.

Jeśli lubisz biegać, spędzać czas na świeżym powietrzu i lubisz Pałac Tłokinię nie może Cię w tym dniu nie być z nami. Nie czekaj, nie zwlekaj tylko już dziś zapisz się na I Bieg Chrystowskich.
www.palac-tlokinia.pl
https://foxter-sport.pl/i-bieg-chrystowskich-2019

Pałac Tłokinia
www.palac-tlokinia.pl
facebook.com/PalacTlokinia
Ul. Kościelna 46
62-860 Tłokinia Kościelna
Tel. 62 767 88 88
biuro@palac-tlokinia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ