Historia seryjnego mordercy w Kinie Konesera

2019-06-10 14:50:00 Kino Helios

Już w środę, 12 czerwca w ramach cyklu Kino Konesera film PODŁY, OKRUTNY, ZŁY opowiadający historię jednego z najbardziej znanych seryjnych morderców, Teda Bundy’ego. W roli głównej Zac Efron.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Zapraszamy na kolejny seans 12 czerwca, o godzinie 18:30 w Kinie Helios.

Opis filmu:

Niewinna twarz Teda Bundy’ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lilly Collins) długo nie chciała uwierzyć. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy’ego śledzi cała Ameryka – to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

Link wydarzenia tutaj: www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera/

UWAGAWYNIKI KONKURSU

Poprawna odpowiedź na pytanie: W którym roku seryjny morderca Tedy Bundy został poddany egzekucji? brzmi: W 1989 roku.

1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera – na środę, 12 czerwca, godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Pani Justyna Tracz.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ