Społeczne

Hampton by Hilton Kalisz gotowy na ponowne otwarcie

2021-05-04 10:33:53 FB Antczak

Ponowne otwarcie hoteli to dla całej branży długo wyczekiwana informacja. Wprowadzone w hotelu Hampton by Hilton Kalisz rozwiązania pozwolą zapewnić gościom bezpieczeństwo i komfort w czasie całego pobytu.

fot. FB Antczak
fot. FB Antczak

Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, od 8 maja hotele będą mogły funkcjonować w reżimie sanitarnym z maksymalnym obłożeniem na poziomie 50 proc. Choć sala restauracji i strefa relaksu w hotelu Hampton by Hilton Kalisz początkowo będą musiały pozostać zamknięte, przygotowanymi przez szefów kuchni daniami będzie się można delektować w zaciszu pokoju. Od 15 maja otwarte będą za to ogródki konceptów gastronomicznych na terenie kompleksu Calisia One.

Jesteśmy dobrze przygotowani, by zapewnić gościom bezpieczeństwo i komfort. Wzmocniliśmy nasze standardy sanitarne i wprowadziliśmy szereg „bezdotykowych” rozwiązań, umożliwiających niemal całkowite pominięcie kontaktu z obsługą. Aplikacja Hilton Honors pozwala zameldować się w hotelu, wybrać pokój, odebrać klucz elektroniczny, a po zakończonym pobycie wymeldować się wyłącznie przy użyciu telefonu. Z kolei w obszarze gastronomii serwujemy indywidualnie pakowane porcje dań Grab & Go – wyjaśnia Grzegorz Włodarczyk, dyrektor Hampton by Hilton Kalisz.

W ubiegłym roku sieć hoteli Hilton nawiązała współpracę z firmą Reckitt Benckiser, będącą liderem rozwiązań z zakresu higieny. Współpraca ta pozwoliła na wprowadzenie programu Hilton CleanStay, zapewniającego gościom Hampton by Hilton Kalisz jeszcze większe niż dotychczas bezpieczeństwo pobytu.

W Hampton by Hilton Kalisz przedefiniowaliśmy zasady sprzątania pokoi. Zastąpiliśmy też niektóre środki czystości nowymi, które mają działanie wirusobójcze. Dokładnie dezynfekujemy powierzchnie wspólne, a cały proces sprzątania dopełnia ozonowanie. Po sprawdzeniu, czy pokój spełnia standardy CleanStay, inspektor nakleja na drzwiach naklejkę: znak czystości Hilton CleanStay. Dla naszych gości naklejka ta jest gwarancją, że pokój jest posprzątany zgodnie z oczekiwaniami i gotowy na ich pobyt – dodaje Grzegorz Włodarczyk.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów biznesowych hotel przygotował dodatkowe rozszerzenie programu CleanStay – EventReady. W ramach tej elastycznej oferty organizatorzy wydarzeń mają możliwość tworzenia spotkań hybrydowych z transmisją do uczestników na całym świecie. Interaktywny poradnik EventReady zawiera praktyczne rekomendacje i gotowe rozwiązania w zakresie organizacji spotkań w różnym formacie.​

We współpracy z Grupą Luxmed hotel Hampton by Hilton Kalisz oferuje również gościom możliwość przeprowadzenia testów na COVID-19. Usługa jest dostępna stacjonarnie w hotelu – w pokoju gościa lub w sąsiadującej klinice. To ułatwienie jest szczególnie istotne dla osób z zagranicy, powracających do swoich krajów, gdzie lokalne służby graniczne i sanitarne oczekują okazania negatywnych wyników.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ