Społeczne

Grand Prix Koła PZW przy WSK Kalisz rozstrzygnięte

2021-01-10 17:00:00 PZW WSK Kalisz

Sytuacja epidemiologiczna w 2020 roku nie pozwoliła rozegrać wszystkich zawodów wędkarskich zaliczanych do najwszechstronniejszy wędkarz roku 2020 koła PZW przy WSK Kalisz.

fot. arch. PZW WSK Kalisz
fot. arch. PZW WSK Kalisz
Nie wszyscy uczestnicy mogli się z tym pogodzić ale Zarządu Koła to również była trudna decyzja. Najważniejsze było zdrowie i bezpieczeństwo wędkarzy.
 
Po wielu dyskusjach i analizach, podjęta została decyzja, że choć w okrojonym bo 3 z 5 rozegranych zawodów trzeba nagrodzić pierwszą dziesiątkę uczestników zawodów zaliczanych do Grand Prix Koła 2020. Najwszechstronniejszym wędkarzem roku 2020 został Piotr Janaszczyk, który zdobył 720 pkt.
 
Dziesiątka najlepszych wędkarzy w dniu 16.01.2021 r. na stanicy wędkarską koła PZW WSK Kalisz - przy zb. Pokrzywnica otrzyma upominki. Spotkanie oczywiście odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego związanego z COVID-19.
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ