Społeczne

Dzień Kobiet w Hotelu Kristoff*** - Święto przez 2 dni!

2020-02-05 07:00:00 reklama@calisia.pl

Specjalnie dla Kobiet – Dzień Kobiet w Hotelu Kristoff*** trwa dwa dni! 6 kwietnia wystąpi gwiazda sceny Dance Jacek Stachurski, natomiast dzień później twórca hitu „Ona by tak chciała” - Ronnie Ferrari.

Hotel Kristoff
Hotel Kristoff

Pierwszego dnia podczas kolacji odbędzie się koncert Jacka Stachurskiego, podczas którego wspólnie zaśpiewamy takie hity jak „ Szampan i truskawki”, „Kocham Cię kochanie moje „ czy „Typ niepokorny”. Po nim odbędzie się zabawa z DJem.

 

Drugiego dnia wystąpi Ronnie Ferrari – autor największego hitu ostatnich miesięcy „Ona by tak chciała”, który w serwisie YouTube ma ponad 113 milionów odsłon w zaledwie kilka miesięcy, jego najnowszym hitem jest „Radiówka” którą obecnie możemy słyszeć w każdej stacji radiowej. Był również jedną z największych gwiazd Sylwestra w Polsacie.

Po koncercie Ronniego, jak dzień wcześniej zabawa do białego rana z DJem oraz menu przygotowane specjalnie na tę okazję.

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów! Ilość miejsc bardzo mocno ograniczona.

Rezerwacji można dokonywać pod nr tel:

(62) 760-84-00

537-221-002

 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ