Biznes

Czy już korzystasz z usług WGN – Wielkiej Giełdy Nieruchomości?

2019-07-05 06:00:00 reklama@calisia.pl

WGN – Wielka Giełda Nieruchomości - jest liderem działającym od 28 lat na rynku nieruchomości, jednocześnie największym polskim Koncernem Biur Obrotu Nieruchomościami.

WGN ( Wielka Giełda Nieruchomości ) - największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. To blisko 100 biur i ponad 500 doświadczonych agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich. To lider działający z sukcesem od 1991 roku, posiadający największą ofertę na rynku nieruchomości komercyjnych i segmentu premium.

Grupa WGN od początku swojego istnienia postawiła na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji oraz wszechstronną i kompleksową obsługę klientów.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku może poszczycić się tradycją, która procentuje do tej pory. W 28 letniej historii zrealizowano ponad 150 tysięcy transakcji w kraju i na świecie.

 

Gwarancją sukcesu WGN jest:


- 28 lat doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym

- profesjonalne i wyspecjalizowane doradztwo na każdym etapie

- autorskie i rzetelne analizy rynku

- doskonała znajomość aktualnych trendów na rynkach lokalnych, krajowym i międzynarodowym

- indywidualne podejście do klienta i wybór najlepszej dla niego oferty

- pomoc w negocjacjach umowy

- finalizowanie bezpiecznych transakcji

WGN to fachowość, profesjonalizm i rzetelna informacja, dzięki specjalizacjom w segmentach nieruchomości:

- apartamentowo-mieszkalne – w 2018 r. przeprowadzono ponad 5000 transakcji

- komercyjne i przemysłowe - specjalność WGN, absolutny lider obrotu nieruchomościami inwestycyjnymi w Polsce

- zabytkowe - silna pozycja WGN w tym segmencie, dzięki szerokiej promocji na rynkach zagranicznych,

- obsługa przedsięwzięć deweloperskich - obecnie WGN obsługuje ponad 500 przedsięwzięć deweloperskich w tym kilka własnych

Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę deweloperów od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez jego realizację, wielopłaszczyznową reklamę i marketing, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom. Profesjonalizm i wysoki standard gwarantuje Znak Jakości ZJ WGN oraz Znak Jakości ISO 9001.

 

Partnerem strategicznym Grupy WGN jest amerykański Koncern Obrotu Nieruchomościami Realty Executives International. Dzięki tej współpracy WGN przeprowadza transatlantyckie transakcje. Bycie liderem zobowiązuje.

Biuro Nieruchomości WGN „Złote Centrum”, ul. Polna 14, 62-800 Kalisz

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ