Edukacja

Coraz więcej klas na zdalnym nauczaniu!

2021-12-10 14:41:02 red

Kolejna fala zakażeń koronawirusa zaczyna znacznie wpływać na funkcjonowanie szkół w naszym mieście. Mimo, że od 20 grudnia nauczanie zdalne zostanie wprowadzone we wszystkich szkołach w całej Polsce, to już teraz coraz więcej klas w Kaliszu musi przechodzić na nauczanie zdalne.

zdjęcie ilustracyjne/fot. BK
zdjęcie ilustracyjne/fot. BK

Nauczanie zdalne jest spowodowane głównie zakażeniami koronawirusem głównie u uczniów, ale dotyczy również nauczycieli oraz pracowników administracji. Temat dotyczy zarówno szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych.

Poniżej znajduje się lista szkół, w których wprowadzono nauczanie zdalne:

Warto nadmienić, że przedstawione zestawienie jest opracowane na 9 grudnia 2021 roku, ale sytuacja jest bardzo dynamiczna. Wiadomo już, że od poniedziałku, 13 grudnia wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 przejdą na nauczanie zdalne.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ