Społeczne

Charytatywna impreza w Kaliszu „Mistrzowie grają z Magdą”

2021-10-20 08:00:00 Organizatorzy

Zapraszamy w niedzielę 24 października na Halę OSRiR przy ul. Łódzkiej 29 na charytatywną imprezę  „Mistrzowie grają z Magdą”, której celem jest pomoc w leczeniu Magdy Cierniak badmintonistki, nauczycielki wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 9 w Kaliszu.

Organizatorzy
Organizatorzy

W wydarzeniu wezmą udział aktualni Mistrzowie Polski w badmintonie, w grze podwójnej: Przemysław Wacha oraz Michał Łogosz. Przemek i Michał, to czterokrotni olimpijczycy multimedaliści mistrzostw Polski oraz medaliści mistrzostw Europy.

Z mini wykładem pt. „Jak pokonać raka rakietką badmintonową – poradnik praktyczny” wystąpi prof. Dr hab. Nauk medycznych Tomasz Banasiewicz.

Podczas imprezy przeprowadzonych zostanie szereg licytacji, w tym możliwość rywalizowania z utytułowanymi badmintonistami.

Imprezę poprowadzi kaliszanin, aktor Tomasz Sobczak, absolwent Szkoły Podstawowej nr 9 w Kaliszu.

Od godziny 11:00 czynny będzie punkt informacyjno-edukacyjny przygotowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kaliszu.

Gry pokazowe oraz licytacje rozpoczną się o godzinie 12:00.

Impreza charytatywna organizowana jest dla walczącej z ciężką chorobą Magdy Cierniak, nauczycielki wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 9 w Kaliszu, zawodniczki Kaliskiej Ligii Badmintona

 

Gośćmi specjalnymi będą:

Michał Togosz - olimpijczyk z Sydney, Aten, Pekinu i Londynu medalista indywidualnych oraz drużynowych mistrzostw Europy, wielokrotny Mistrz Polski

Przemysław Wacha - olimpijczyk z Aten Pekinu, Londynu, Rio, medalista indywidualnych oraz drużynowych Mistrzostw Europy, wielokrotny Mistrz Polski w grze pojedynczej i podwójnej

 

Licytacje zaczynają się od godziny 12.  

Co będzie można wylicytować?

1. 4 profesjonalne rakiety do gry w tenisa: Babolat Drive Evo 270
2. Całkowity przegląd samochodu, wymiana oleju w serwisie Bosch Całka
3. Maskotki dla pociech
4. Karafka nalewki Magnolia 2020
5. Zabiegi usprawniające kręgosłup w Centrum rehabilitacji Maciej Hofman
6. Portret z galerii sztuki Jarosław Napora
7. Koszulka Lasecki
8. Worki na sprzęt sportowy ze sklepu sportowego Sport-Centrum
9. Kupon na kolację Leśna Chata Zbiersk od Burmistrza Stawiszyna
10. Karafka Pawełka: przepyszny napój jajeczny
11. Rakiety do badmintona
12. Lekcja gry na perkusji Mirosław Skowroński
13. Profesjonalny trening pływania Magdalena Kuźniacka
14. Piłka do koszykówki 
15. Haftowana serweta na stół 
16. Dwukrotna usługa naciągania rakiety do badmintona oraz tuba lotek firmy yonex
17. Bon na usługi stomatologiczne o wartości 1000 zł od Novadentel Aleksandry i Tomasza Nowaków
18. 3 vouchery o wartości 100 zł na zabiegi rehabilitacyjne od Magdomed Dominika Kujawy
19. 2 kosze ze słodyczami od Colian
 

24.10.2021 OSRIR w Kaliszu, ul. Łódzka 19-29

- gry pokazowe Mistrzostw Polski

- licytacje gry z mistrzami

- licytacja przekazanych przedmiotów

- występy artystyczne uczniów SP nr 9 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ