Wasze artykuły

Budżet obywatelski Plenerowy Koncert Gwiazd: Pectus, Brzozowski, LUxtorpeda wejdź i zagłosuj na projekt nr 3!!!

2021-09-21 20:55:38 krisss

Kochani,

z wielką przyjemnością informujemy, że wystartowało głosowanie na Budżet Obywatelski na rok 2022 w Kaliszu.
Głosować można do końca miesiąca📝📝
 
Wystarczy, że osoby zamieszkujące w Kaliszu wejdą na stronę www.bo.kalisz.pl i klikną "zagłosuj" 📬📬
 
Pośród wielu projektów, jest jeden wyjątkowy związany z nami i naszymi przyjaciółmi 😉😉 - dotyczący organizacji wspólnego koncertu w plenerze🎸✅
 
Projekt ogólnomiejski nr 3!!!✅✅✅✅✔✔
 
Koncert otwarty w ktorym możecie wziąć udział wszyscy🎸🎷🎺🎻🎤🎤🎼🎶
Pectus, Rafał Brzozowski i Luxtorpeda OFFICIAL - na jednej scenie w Kaliszu 💪 Mieszkańcy miasta! - zagłosujcie 👍👍👍
 
Halo Kalisz! Słyszycie nas? 🎶😎🎧🎤👏👂🙌
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować