Wasze artykuły

Budżet obywatelski Plenerowy Koncert Gwiazd: Pectus, Brzozowski, LUxtorpeda wejdź i zagłosuj na projekt nr 3!!!

2021-09-21 20:55:38 krisss

Kochani,

z wielką przyjemnością informujemy, że wystartowało głosowanie na Budżet Obywatelski na rok 2022 w Kaliszu.
Głosować można do końca miesiąca📝📝
 
Wystarczy, że osoby zamieszkujące w Kaliszu wejdą na stronę www.bo.kalisz.pl i klikną "zagłosuj" 📬📬
 
Pośród wielu projektów, jest jeden wyjątkowy związany z nami i naszymi przyjaciółmi 😉😉 - dotyczący organizacji wspólnego koncertu w plenerze🎸✅
 
Projekt ogólnomiejski nr 3!!!✅✅✅✅✔✔
 
Koncert otwarty w ktorym możecie wziąć udział wszyscy🎸🎷🎺🎻🎤🎤🎼🎶
Pectus, Rafał Brzozowski i Luxtorpeda OFFICIAL - na jednej scenie w Kaliszu 💪 Mieszkańcy miasta! - zagłosujcie 👍👍👍
 
Halo Kalisz! Słyszycie nas? 🎶😎🎧🎤👏👂🙌
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ