Bolesna porażka KP CALISIA

2012-09-23 14:24:00 redakcja

Sobotni mecz KP Calisia zakończył dobrą passę piłkarzy prowadzonych przez trenera Sławomira Majaka. Calisia Kalisz uległa Lechowi Rypin, beniaminkowi II ligi, aż 5:1.

Paweł Sowa
Paweł Sowa
Pierwszy celny strzał zakończony golem oddał w 9. minucie Paweł Tabaczyński. Na 2:0 w 20. minucie podwyższył Mateusz Fredyk. Nadzieję w serca kaliskich kibiców wlał Patryk Klofik, który w 32. minucie zdobył dla Calisii kontaktowego gola. Niestety, to wszystko, na co było stać tego dnia naszych piłkarzy. Na 3:1 podwyższył Paweł Tabaczyński, który w 56. minucie znów wpisał się na listę strzelców. Ostatniego gola dla Lecha strzelił już w 90. minucie Jakub Bojas.
Calisia Kalisz - Lech Rypin 1:5
Calisia Kalisz: Melon, Szepeta (ż), Fechner (ż), Stachurski, Wiącek, Wandzel, Szczepan (cz), Kowal (ż), Mokwa, Klofi (ż), Drężewski
Rezerwa: Żółtek, Ciesielski, Józefiak, Lis, Wróbel
Lech Rypin: Szymański, Filipiak (ż), Pakosz, Ragaman, Fredyk, Wrzesiński, Atanacković, Moszczyński (ż), Lewandowski, Bojas, Tabaczyński
Rezerwa: Winiecki, Michalak, Błaszczyk, Żurowski, Adamiec, Kaczyński

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować