Bolesna porażka KP CALISIA

2012-09-23 14:24:00 redakcja

Sobotni mecz KP Calisia zakończył dobrą passę piłkarzy prowadzonych przez trenera Sławomira Majaka. Calisia Kalisz uległa Lechowi Rypin, beniaminkowi II ligi, aż 5:1.

Paweł Sowa
Paweł Sowa
Pierwszy celny strzał zakończony golem oddał w 9. minucie Paweł Tabaczyński. Na 2:0 w 20. minucie podwyższył Mateusz Fredyk. Nadzieję w serca kaliskich kibiców wlał Patryk Klofik, który w 32. minucie zdobył dla Calisii kontaktowego gola. Niestety, to wszystko, na co było stać tego dnia naszych piłkarzy. Na 3:1 podwyższył Paweł Tabaczyński, który w 56. minucie znów wpisał się na listę strzelców. Ostatniego gola dla Lecha strzelił już w 90. minucie Jakub Bojas.
Calisia Kalisz - Lech Rypin 1:5
Calisia Kalisz: Melon, Szepeta (ż), Fechner (ż), Stachurski, Wiącek, Wandzel, Szczepan (cz), Kowal (ż), Mokwa, Klofi (ż), Drężewski
Rezerwa: Żółtek, Ciesielski, Józefiak, Lis, Wróbel
Lech Rypin: Szymański, Filipiak (ż), Pakosz, Ragaman, Fredyk, Wrzesiński, Atanacković, Moszczyński (ż), Lewandowski, Bojas, Tabaczyński
Rezerwa: Winiecki, Michalak, Błaszczyk, Żurowski, Adamiec, Kaczyński