7. Festiwal Abba Pater już wkrótce! Na scenie Mietek Szcześniak i Kamil Pyrek.

2018-07-25 08:05:00 red za org./Oliwia Skwarek

Długo oczekiwany, 7. Festiwal Abba Pater odbędzie się 5. sierpnia w Nowych Skalmierzycach! Na scenie nie zabraknie cenionych artystów i profesjonalnych muzyków z całej Polski.

Będą z nami m.inn. Mieczysław Szcześniak – trzykrotny laureat Fryderyków, który na swoim koncie ma nagrania z takimi wokalistkami jak Edyta Górniak czy Natalia Kukulska; Marzena Ugorna – półfinalistka “The Voice of Poland”, okrzyknięta wielką damą polskiego bluesa; Michał Król – 26-letni kompozytor, producent, wokalista i gitarzysta, którego single goszczą wysoko na chrześcijańskich listach przebojów, Kamil Pyrek – 14-letni wirtuoz gitary basowej oraz obdarzona niezwykłym głosem Marta Ławska z zespołu TGD. Imprezę prowadzić będą zawodowi aktorzy, Mariola i Maciej Orłowscy.

Obok wybitnych wokalistów, pojawi się również profesjonalna sekcja instrumentalna oraz chór festiwalowy. Artyści bez wątpienia dostarczą Ci zachwytu nad pięknem muzyki i pomogą oderwać się od codzienności, dostarczając przy tym ogromną dawkę pozytywnych wrażeń.

- Festiwal rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18.00, po której nastąpi wielki koncert uwielbienia – podaje Oliwia Skwarek z Fundacji Abba Pater – Jest to ogromne wydarzenie, owoc wielu miesięcy ciężkiej pracy. Wszystko to, aby zapewnić widowni ucztę zarówno dla duszy jak i ucha, oraz rozrywkę na najwyższym poziomie. Jednak przede wszystkim, chcemy dać ludziom szansę aby zrozumieli jak niezawodna oraz czuła jest miłość Boga Ojca – dodaje.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować