Sport

Zimowe półkolonie na sportowo w Kaliszu - Ferie zimowe dla dzieci w Kaliszu 2023

2023-01-09 07:00:00 reklama@calisia.pl

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami dlatego Akademia Aktywnego Dziecka zaprasza najmłodszych na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę.

Półkolonie Zimowe na sportowo - MartaFit.pl
Półkolonie Zimowe na sportowo - MartaFit.pl

Od wielu lat sprawiamy, że wakacje letnie i ferie zimowe Twojego dziecka są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni - informuje Akademia Aktywnego Dziecka. - Organizujemy najlepsze Półkolonie sportowe w Kaliszu, zgodnie z wytycznymi MEN oraz obowiązującym reżimem sanitarno-epidemiologicznym.

Akademia Aktywnego Dziecka zapewnia bezpieczną opiekę przez nauczycieli i trenerów sportu i rekreacji ruchowej, pełne wyżywienie w postaci obiadu dwudaniowego dla aktywnych dzieci oraz mnóstwo sportowych atrakcji.

Organizuje wakacje letnie oraz ferie zimowe dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Iławie i Trójmieście z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy.

- U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji - Akademia Aktywnego Dziecka. - Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Akademia Aktywnego Dziecka stara się aby program i atrakcyjność zajęć były dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulują tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji tel. 508 190 001 lub zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka za pomocą maila: kontakt.martafit@gmail.com

W ramach zajęć przewidziane są:

 • gry i zabawy rekreacyjno-sportowe
 • AQUAPARK
 • codzienna poranna rozgrzewka
 • gimnastyka, taniec, zumba  
 • pływanie,                  
 • gry sportowe: piłka nożna, koszykówka
 • lodowisko
 • zabawy plenerowe                 
 • podwieczorek, obiad, napoje bez ograniczeń
 • wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu

Cena zawiera:

 • wyżywienie (obiad, podwieczorek, napoje bez ograniczeń)
 • opiekę pedagogiczną
 • opiekę instruktorską
 • opiekę medyczną
 • opiekę ratownika WOPR
 • bezpieczny wypoczynek zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty
 • ubezpieczenie NNW

Turnusy:

I turnus: 30.01.2023 – 3.02.2023

II turnus: 6.02.2023 – 10.02.2023

Organizujemy wakacje letnie oraz ferie zimowe dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Iławie i Trójmieście z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy.
 

Procedura zgłaszania dziecka na półkolonie:

1. Poniżej należy pobrać podświetlaną na czerwono kartę uczestnika wypoczynku
karta wypoczynku polkolonie-nowa pdf
2. Wypełnioną kartę dziecka przesyłamy na adres: kontakt.martafit@gmail.com 
3. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.
4. Do 30 grudnia 2022 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram półkolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do wypoczynku zgodnie z obwiązującym reżimem sanitarno-epidemiologicznym.
 
Szczegóły od numerem telefonu: 508 190 001

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować