Usługi

Zbuduj dom z Leroy Merlin

2020-09-11 01:00:00 reklama@calisia.pl

Marzy Ci się dom. Właśnie odebrałeś klucze do nowego mieszkania. Planujesz generalny remont. Masz plany, projekt i wizję jaki efekt chciałbyś uzyskać. Za Tobą pierwszy krok do wymarzonego domu: kupiłeś działkę, masz projekt architektoniczny i budowlany, kosztorys, wykaz materiałów. Otrzymałeś z gminy pozwolenie na budowę, warunki zabudowy i inne dokumenty. Możesz zacząć budowę.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

Pierwsze kroki skieruj do Leroy Merlin. Pod jednym dachem, sprawnie i wygodnie kupisz wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia prac budowlanych: pustaki, drewno budowlane, materiały izolacyjne i instalacyjne, dachówki do pokrycia dachu, zaprawy, gładzie itd. Uzyskasz też fachową pomoc. Eksperci z Leroy Merlin doradzą co wybrać i podpowiedzą najlepsze rozwiązania. W sklepie możesz też zamówić transport prosto na budowę.

Dom w stanie surowym stoi. Pierwszy etap za Tobą. Teraz czas na wykończenie. Starannie zaplanuj zakupy: wybierz okna i drzwi zewnętrzne. Precyzyjnie i skrupulatnie przemyśl kwestie dotyczące ogrzewania domu i wybierz najlepsze rozwiązanie. Czy zdecydujesz się na piec dwufazowy, piec gazowy, kominek w płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne zależy od wielu czynników. Pamiętaj, że w tej i innych kwestiach dotyczących instalacji domowych - możesz liczyć na fachowe porady ekspertów w sklepie.

Budowa skończona. Już niedługo możesz się wprowadzić do nowego domu. Teraz pora na urządzenie wnętrz. Specjalną uwagę zwróć na wyposażenie kuchni i łazienek.

Czy wiesz, że w Leroy Merlin możesz zamówić kompletną usługę: od projekt kuchni i łazienki po ich realizację?

W sklepie znajdziesz wszystkie produkty, które sprawią, że kuchnia i łazienka będzie funkcjonalna, wygodna i ładna. Pamiętaj o lampach, tkaninach, tapetach i dekoracjach. Dzięki nim Twój dom nabierze indywidualnego charakteru.

Na koniec pora zagospodarować ogród; posadzić drzewa, krzewy, urządzić trawnik. Nie zapomnij, że Leroy Merlin pomoże Ci stworzyć wyjątkowy, zielony zakątek.

W asortymencie Leroy Merlin znajduje się ok. 50.000 produktów do domu i ogrodu. Sklepy oferują pakiet usług ułatwiających budowę, remont, odświeżenie czy wykończenie domu na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo na każdym etapie prac.

Więcej informacji na www.leroymerlin.plPunkt informacyjny

tel. 62 760-88-00

ul. Poznańska 121-131

62-800 Kalisz

https://www.leroymerlin.pl/

Godziny otwarcia

pn. - sb. 6.30 – 21.00

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ