Biznes

Zaprojektują, przywiozą i zamontują - skorzystaj z kompleksowych usług Leroy Merlin! [wywiad wideo]

2020-10-10 08:00:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Czy wiesz, że w Leroy Merlin nie tylko kupisz najlepszej jakości materiały i produkty, ale sklep przygotuje Ci również projekt, dowiezie wszystko na miejsce a także zamontuje? Z Leroy Merlin współpracują najlepsi fachowcy z branży budowlano-remontowej. O usługach rozmawialiśmy z kierownikiem Leroy Merlin w Kaliszu - Dominiką Adamus.

Strona www: https://www.leroymerlin.pl/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/Leroy-Merlin-Polska-294521291222868

Adres: Poznańska 121-131 62-800 Kalisz

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować