Zadumaj się.

2013-11-17 21:20:00 Redakcja Calisia.pl

14 listopada o godzinie 18.30 uczniowie Szkoły Muzycznej MUSIC STORE w liryczny sposób uczcili pamięć tych artystów, którzy już odeszli i pozostawili po sobie piękny dorobek artystyczny.

Listopad to czas, kiedy każdy z nas choć na chwilę zatrzyma pęd swoich dni i wspomni tych, którzy odeszli. Wielu polskich i zagranicznych artystów, których nie ma już wśród nas pozostawiło po sobie bezcenny dorobek artystycznych, który dla uczniów MUSIC STORE stanowi fundament na drodze edukacyjnej.

Takie przeboje jak “Pod papugami”, “Dni których jeszcze nie znamy” czy “Imagine” uczciły pamięć ich twórców. Dla nas to wielki zaszczyt móc wykonywać tak wspaniałe utwory – mówi uczeń MUSIC STORE, będący jednym z 13 artystów wstępujących podczas koncertu. Poza pięknymi utworami, nostalgicznym nastrojem i wspomnieniami całą duża salę szkoły wypełniał blask świec i zapach kwiatów.

Wszystkim artystom gratulujemy występów i dziękujemy za dawkę pięknych muzycznych wspomnień.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować