Wosk to przeżytek - postaw na nowoczesną fotodepilację!

2012-12-04 12:36:00 reklama

Twój partner narzeka, że zajmujesz łazienkę całymi godzinami? Zastanów się i odpowiedz sobie na pytanie – siedzisz tam, bo lubisz czy dlatego, że zabiegi pielęgnacyjne zajmują Ci tak wiele czasu? Zamień codzienne golenie na trwałe rezultaty wprost z gabinetu kosmetycznego! Super gładkie ciało to nie lada wyzwanie. Wybierz bezpieczną i wygodną metodę najlepszą dla siebie.


Na 2-3 dni. Tradycyjnie

Gładkie ciało w kilka minut? Sięgnij po tradycyjną maszynkę do golenia. Nowoczesne maszynki mają coraz więcej ostrzy (by golić precyzyjnie), paski z żelami nawilżająco-kojącymi (by chronić skórę przed uszkodzeniem), ruchomą głowicę, która dostosowuje się do kształtu ciała, owocowy zapach uwalniający się podczas golenia. Minusy? W przypadku ciemnych włosów, zabieg trzeba powtarzać nawet codziennie.

Na 5-7 dni. Chemicznie

Boisz się usuwania włosków mechanicznie, a chcesz mieć gładkie łydki przez przynajmniej tydzień? Pianki, kremy, żele do depilacji są dla ciebie idealne. W ciągu 5-10 minut rozpuszczają włosy u nasady. Kosmetyki te zawierają też substancje opóźniające odrastanie włosów, działają dłużej niż maszynka. Boisz się podrażnień? Pytaj o kosmetyki do depilacji skóry wrażliwej.

Na 2-4 tygodnie. Mechanicznie

W salonie No+Vello super nowoczesny wosk Lycon, nowoczesna technologia, bez bólu, bez podrażnień. Wosk Lycon jest liderem na rynku wosków do depilacji i jest używany na całym świecie przez najbardziej ekskluzywne salony kosmetyczne oraz Spa. Do grona wiernych fanek depilacji Lycon należą Victoria Beckham oraz Sienna Miller. Zbierz się na odwagę i usuń niechciane włosy woskiem. W Kaliszu depilację woskiem Lycon wykonasz tylko w No+Vello

Na 2-4 tygodnie. Ekstremalnie

Masz żylaki, popękane naczynia? Zrezygnuj z wosku. Skuś się na depilator. Urządzenie poradzi sobie z usunięciem najkrótszych włosków, np. tych odrastających po woskowaniu. To jednak dość bolesny sposób (bikini!). Po depilacji warto wcierać kremy zapobiegające wrastaniu włosków, np. z mocznikiem.

Na lata. W gabinecie

Wybierz się na laserowe usuwanie włosków. To gładka skóra na wiele lat. Laser emituje energię, którą pochłania barwnik we włosie. Cebulka zostaje podgrzana, w efekcie ulega całkowitemu zniszczeniu. Żeby zabieg był skuteczny, włos musi być w fazie wzrostu. Zazwyczaj trzeba zrobić serię zabiegów.
NOWOŚCI Z SALONU

Wpadnij do salonu No+Vello w Kaliszu– światowego lidera w fotodepilacji i fotoodmładzaniu. Ponad 2000 salonów tej marki oferuje szybką depilację. Na czym polega zabieg? Urządzenie emituje silne impulsy światła, które przenikają przez barwnik włosa (melaninę), dzięki czemu niszczą komórki mieszka włosowego odpowiedzialne za wzrost. Zapraszamy również na kosmetyczne wybielanie zębów.
PROMOCJA ŚWIĄTECZNA:
Fotodepilacja - 49zł ( za każdą część ciała)
Fotoodmładzanie – 49zł (za każdą część ciała)
Redukcja trądziku – 49zł
Usuwanie przebarwień- 49zł
Trwała na Rzęsy – 69zł
Kosmetyczne wybielanie zębów- 119zł
Depilacja nowoczesnym woskiem Lycon

Salon No+Vello
Kalisz, ul. Rzemieślnicza 4
e-mail: tel: 62 503 13 20
kalisz@nomasvello.pl
www.nomasvello.pl
WYNIKI KONKURSU
Żel wybielający stosowany podczas zabiegu kosmetycznego wybielania zębów w salonie No+Vello w Kaliszu to Nadboran sodu.
Zabieg fotodepilacji na pachy, lub bikini w Salonie No+Vello wygrywają:
- Karina Ludwicka
- Ewa Cłapka
- Monika Timonin
- Agnieszka Kliś
- Ewa Świadkowska
Zabieg depilacji nowoczesnym woskiem Lycon (pachy lub bikini) w Salonie No+Vello wygrywają:
- Renata Janczak
- Weronika Przybyszewska
- Joanna Kwiatkowska
- Aleksandra Radziemska
- Iwona Galant
O sposobie realizacji nagród zwycięzców poinformowaliśmy mailowo.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować