Sport

Wojownicy KRUK GYM na mistrzowskich matach i ringach w BJJ i K-1

2020-11-19 09:00:00 Kruk Gym

Kruk Gym
Kruk Gym

Okazały rezultat medalowy w XVI MISTRZOSTWACH POLSKI w Brazylijskim Jiu Jitsu-MOSINA 2020, osiągnęli podopieczni MATEUSZA CHAMNEGO.

JULIA MIKOŁAJCZAK zdobyła dwa medale! ViceMISTRZOSTWO POLSKI w kategorii seniorek a po konsulatcji z trenerem mimo wyczerpania po potyczkach ze starszymi rywalkami, rewelacyjna 16-latka dorzuciła jeszcze BRĄZ w juniorkach.

PATRYK BOCiANOWSKI po wielu walkach osiągnął półfinał zdobywając BRĄZOWY medal MP.

Podopieczni ALEKSANDRA KRUKA startowali w dwudniowych turniejach K-1rules w MISTRZOSTWACH WARSZAWY i WARSZAWSKIEJ GRANDZIE.

MACIEJ HERBICH zdobył Mistrzostwo Warszawy! W półfinale wygrał jednogłośnie na punkty a w finale wygrywa przed czasem w 2 rundzie.

ADAM BOROWSKI zdobył viceMistrzostwo Warszawy! W półfinale jednogłośna wygrana na punkty. W finale wysoki, niewygodny przeciwnik, tylko w 3 rudzie znalazł receptę na rywala.

Nasi kadeci walczyli w wyższych kat. wiekowych i wagowych.

WARSZAWSKA GRANDA vol.52

KRYSTIAN BŁASZCZYK po 7-letniej przerwie i kilkutygodniowych treningach "zrzuca rdzę", jednak przegrywa nie jednogłośnie 2:1 z doświadczonym zawodnikiem federacji FEN i BABILON MMA. 

BORYS JARENTOWSKI pomimo twardej postawy przegrywa swój pierwszy w życiu pojedynek. Ale to dopiero początek i widzimy potencjał.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ