Wigilia w kaliskim DPS

2014-12-25 08:30:00 redakcja

Świąteczna i rodzinna atmosfera towarzyszyła Wigilii, jaka odbyła się dzisiaj w Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu. Przedstawiciele władz miasta Kalisza spotkali się z mieszkańcami ośrodka.

Nikt nie powinien odczuwać samotności w okresie Bożego Narodzenia.

Ten dom tworzą nie ściany, okna, ale ludzie. To miejsce, pełne ciepła i miłości. Dzięki państwu zapanowała tutaj świąteczna atmosfera. Zbliża się czas radości i życzę wszystkim, by na zawsze zapanowała w sercach. Życzę także dużo zdrowia, pomyślności, pracownikom wytrwałości w tej niełatwej, a bardzo potrezbnej pracy – powiedziała Karolina Pawliczak, Wiceprezydent Miasta Kalisza.

Świąteczne życzenia złożyli również: Renata Kobierska, dyrektor DPS, Wiceprzewodniczący RM Edward Prus, Eugenia Jahura, dyrektor MOPS oraz Łukasz Buzun, bp pomocniczy Diecezji Kaliskiej.

Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni zasiedli do wspólnej wieczerzy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ