Usługi

Wiecie czym jest cukrowe wiotczenie skóry? Yasumi Kobido Body pomoże w walce o jędrną skórę! Wyniki Konkurs!

2023-09-27 13:30:00 reklama@calisia.pl

Czy wiecie czym jest cukrowe wiotczenie skóry? Jakie są jego przyczyny i w jaki sposób temu zapobiegać? Z rozwiązaniem przychodzi Yasumi - Instytut Zdrowia i Urody w Kaliszu! Biorąc udział w konkursie na portalu Calisia.pl możecie wygrać voucher na wybrany zabieg!

YASUMI Kalisz
YASUMI Kalisz
Cukrowe wiotczenie skóry - problem naszej generacji!

Statystycznie spożywamy kilkadziesiąt kilogramów cukru rocznie, nie tylko w słodyczach, ale również w alkoholu, daniach gotowych czy choćby w... ketchupie! Pomijając zwiększone ryzyko wzrostu wagi, spożycie cukru może wpływać na przyspieszone wiotczenie skóry całego ciała. Dzieje się to za sprawą procesu glikacji - przez dużą ilość cukru, skóra nie jest w stanie produkować białek - elastyny i kolagenu - które tworzą rusztowanie skóry i odpowiadają za jej jędrność, gęstość i sprężystość.

 
YASUMI KOBIDO BODY - japoński modulator sylwetki

Eksperci z centrum szkoleniowego największej w Polsce sieci gabinetów beauty & SPA – YASUMI - opracowali autorski masaż ujędrniający, łączący liczne techniki - od manualnych, przez masaż bambusami, aż po liftingujące działanie kinasiotapingu.

Intensywny masaż YASUMI KOBIDO BODY ma na celu poprawę gęstości skóry ciała, lifting pośladków, brzucha oraz obszaru nad kolanami. Wartością dodaną może być redukcja cellulitu obrzęków, drenaż limfatyczny oraz przyspieszenie utraty wagi.

Połączenie YASUMI KOBIDO BODY ze wskazówkami dietetycznymi, które znajdziesz na ulotce zabiegowej, może naprawić skutki cukrowego wiotczenia skóry, spowolnić procesy starzenia, ujędrnić i wysmuklić sylwetkę!

 

YASUMI KOBIDO BODY OIL – nowy kosmetyk do domowej pielęgnacji

Eksperci Yasumi podkreślają – pielęgnacja gabinetowa musi być poparta właściwym dbaniem o skórę ciała w domowym zaciszu. Dlatego oprócz innowacyjnego masażu, marka Yasumi stworzyła również specjalistyczny olejek YASUMI KOBIDO BODY OIL, który zawiera między innymi olej z ziaren zielonej kawy czy olej z nasion marchewki. Zarówno kosmetyk, jak i zabieg, dostępny jest w kaliskim gabinecie przy Kopernika 13 w Kaliszu, a wkrótce w pozostałych gabinetach sieci Yasumi w całej Polsce – a jest ich już ponad 130!

Link do zabiegu: https://kalisz.yasumi.pl/zabiegi/yasumi-kobido-body

YASUMI 
Kalisz, ul. Kopernika 13
tel. 660 321 410
kalisz@yasumi.pl

Godziny otwarcia
Pon-Pt: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 15:00
 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

2 vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania na dowolny zabieg w Salonie Yasumi w Kaliszu zdobywają: Justyna Berger oraz Monika Gołębiowska.
O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować