Weselnie w "Komodzie"

2012-12-05 09:47:00 e.

5 grudnia w kaliskiej Restauracji "Komoda" odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Kulturalne środy". Tym razem będzie to nie lada gratka zwłaszcza dla par szykujących się do ślubu, gdyż organizatorzy przygotowali m.in. pokaz sukien ślubnych.

Druga edycja przedsięwzięcia odbywającego się pod hasłem "Kulturalne środy" rozpoczęła w listopadzie. Od tego czasu restauracja gościła znanych artystów - w tym reżyserów i malarzy.
Do końca roku pozostały w sumie tylko trzy spotkania: - W ubiegłym tygodniu gościliśmy poetów z "Łyżki mleka", zjawiło się ponad 70 osób można więc to uznać za naprawdę duży sukces. Teraz zobaczymy modę - i klasyczną i awangardową - mówił Mariusz Marciniak, koordynator przedsięwzięcia.
W środę swoje suknie zaprezentują Anna Michalak Bartosz oraz Jadwiga Michalak. Start o godz. 18:00.
Program - "Kulturalne Środy:
5 grudnia – Pokaz sukien ślubnych – Jadwigi Michalak
Ekskluzywny pokaz mody – Anny Bartosz Michalak.
12 grudnia – Polscy Mistrzowie Rajdowi – Automobilklub Kaliski
19 grudnia – ŚWIĄTECZNYCH CIAST ZAPACH I SMAK
Tradycyjne Polskie Ciasta Świąteczne w wykonaniu uczniów Kaliskiego Gastronomika – degustacja. Prezentacja nakrytych stołów Wigilijnych.
Spotkania odbywają się w Sali Kryształowej Restauracji “Komoda”, mieszczącej się przy ulicy Niecałej. Więcej informacji pod nr tel. 062 767 07 12, 606 107 185 lub 602 599 419.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować