Biznes

W sobotę 22 kwietnia Leroy Merlin rozdaje hiacynty za elektrośmieci

2023-04-21 16:27:21 reklama@calisia.pl

W sobotę 22 kwietnia we wszystkich 78 sklepach Leroy Merlin organizowana jest zbiórka elektrośmieci. W zamian za przestarzały lub zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny rozdawane będą kwitnące hiacynty.

 

Dzien Ziemi Leroy Merlin
Dzien Ziemi Leroy Merlin

“Obchodzony od 53 lat Dzień Ziemi jest najlepszym momentem, żeby we wszystkich sklepach Leroy Merlin przeprowadzić akcję, którą w wielu lokalizacjach już wcześniej organizowaliśmy. Z perspektywy przeprowadzonych zbiórek wiem, że są prawdziwym ratunkiem dla strychów, piwnic i obejść naszych klientów, a otrzymana w ramach akcji roślina – tym razem hiacynt – wspiera równowagę w przyrodzie.” - mówi Ewa Wesołowska, Koordynator akcji.

 

 

 

 

 

Elektrośmieci będzie można oddać w sobotę 22 kwietnia w oznaczonych miejscach w godzinach otwarcia sklepu.

W organizację zbiórki we wszystkich sklepach Leroy Merlin zaangażowanych jest ponad dwa tysiące osób.

Bazując na doświadczeniu z poprzednich akcji firma spodziewa się zebrać około 100 ton elektrośmieci i wydać w zamian około 40 tysięcy hiacyntów.

www.leroymerlin.pl

 


O Leroy Merlin

Obecnie w Polsce znajduje się 78 sklepów wielkopowierzchniowych w ponad 50 miastach. Leroy Merlin współpracuje z ok. 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające specjalistyczne produkty. Leroy Merlin wspiera swoich klientów na każdym etapie prac związanych z budową, remontem czy odświeżaniem domu; od inspiracji, przez doradztwo i projektowanie po specjalistyczne usługi. Oferuje produkty budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne, do wyposażenia domu i ogrodu.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować