Wasze artykuły

VIII Regionalny Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych Wolica 2022

2022-09-14 11:26:14 ORW Tęcza

VIII Regionalny Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych Wolica 2022

ORW Tęcza
ORW Tęcza

13 września br. w Ośrodku Rewalidacyjno - Wychowawczym „Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne Tęcza” w Wolicy odbył się VIII Regionalny Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych Wolica 2022.

W wydarzeniu tym udział wzięli najmłodsi wychowankowie klubów olimpiad specjalnych: Klub Olimpiad Specjalnych ORW CER Tęcza, Klub Olimpiad Specjalnych Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19, Klub OSP SOSW Rychwał, Klub OS SOSW Konin, SOSW Konarzew oraz Klub Olimpiady Specjalne SOSW Koło.

Młodzi sportowcy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować w jedenastu konkurencjach sportowych. Ich wysiłek i zaangażowanie zostało uhonorowane pamiątkowym medalem olimpijskim oraz małym upominkiem. Przede wszystkim jednak była to okazja do świetnej zabawy i rywalizacji sportowej zgodnie z zasadą Fair Play.

Program ,,Młodzi Sportowcy ” został opracowany dla młodszych dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w celu wprowadzenia ich w świat sportu, zanim uzyskają prawo do udziału w zawodach Olimpiad Specjalnych. W najlepszy możliwy sposób, poprzez zabawę, uczestnicy programu „Młodzi Sportowcy” zdobywają nowe umiejętności i poszerzają granice swoich możliwości. Dzięki takim inicjatywom w sposób naturalny wzrasta w dzieciach poczucie własnej wartości, uczą się również funkcjonowania w grupie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować