Vice Mistrzowie w Karate Kyokushin

2014-10-12 17:21:00 Tomasz Jeżyk

Zawodnicy Kaliskiego Klubu Kyokushinkan Karate David Club zajęli II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Karate kyokushin w Zduńskiej Woli, które odbyły się 11 października 2014 roku. Turniej został zorganizowany przez Zduńsko Wolski Klubu Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział ponad 107 zawodników, z różnych ośrodków sportowych. Turniej rozgrywany był tylko w konkurencji kata. Kalisz reprezentowała 20 osobowa grupa zawodników.

Zawodnicy Kaliskiego Klubu Kyokushinkan Karate David Club spisali się bardzo dobrze, zajmując wysokie lokaty Wiktoria Kubiak I msc. Kata do lat 12, Filip Łuczak zajęli I msc w kata ch. do lat 10, II msc. zajęła Patrycja Cieślak w kata dz. do lat 12, o małym pechu może mówić zawodniczka Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Zbiersku Maria Górska, która zajęła IV msc. w kategorii wiekowej do lat 14.

Drużynowo Kaliszanie zajęli II msc, w ten sposób został rozpoczęty sezon karate. Przed nami Mistrzostwa Polski Juniorów w Solcu Kujawskim, które odbędą się 14-15 listopada br. Serdecznie dziękuje kaliskim kibicom za przybycie, rodzicom za wspólny wyjazd i dobrą zabawę.