Ufundowali sztandar

2012-12-05 15:34:15 HB

Od dzisiaj Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza przy ulicy Robotniczej posiada swój sztandar, który ufundowali placówce rodzice uczniów. Uroczystości przekazania szkole chorągwi towarzyszył występ artystyczny zrealizowany przez uczniów, jak i absolwentów.

Juliusz Kowalczyk
Juliusz Kowalczyk
Uczniowie przyrzekali dbać o swój nowy sztandar. Do szkoły tłumnie przybyli absolwenci oraz delegacja władz miasta z prezydentem Januszem Pęcherzem i Grzegorzem Sapińskim – przewodniczącym Rady Miasta.
- Dzisiaj szkoła otrzymała swój sztandar. To ważna – jak już powiedziałem – chwila w życiu Szkoły. Niech stanie się on symbolem jej wielkości i znaczenia. Bądźcie dumni z niego, noście go wysoko, niech zawsze przypomina waszą historię, tradycję i osiągnięcia. Niech stanie się ważnym elementem wychowania, waszego związku ze Szkołą, z Mickiewiczowską i patriotyczną tradycją. Ten sztandar będzie Was wyróżniał, pod nim staniecie w ważnych dla Miasta momentach, będziecie go strzegli i chronili – powiedział prezydent Janusz Pęcherz,
Władze miasta przekazali SP nr 7 prezent – rzutnik multimedialny. Potem odbył się występ artystyczny, w realizację którego włączyli się zarówno uczniowie, jak i absolwenci.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować