Społeczne

Udało się zebrać całą kwotę na rehabilitację Natalki!

2023-01-17 09:30:00 red.

Kochani mamy TO! Jest cała kwota zebrana dla małej Natalki, mieszkanki gminy Brzeziny. Dziękujemy za każdą złotówkę ! Dziękujemy za Wasze wsparcie podczas organizowanych ostatnio wydarzeń - Koncertu Świąteczno - Noworocznego w Brzezinach, a wcześniej podczas Spotkania z Tradycją w Liskowie - informuje Powiat Kaliski.

Zostań Aniołem
Zostań Aniołem

Natalia Garncarek, mieszkanka Jamnic w gminie Brzeziny, choruje na zespół Downa, ma zdiagnozowaną wiotkość mięśni. Urodziła się ze złożoną wadą serca. Obecnie jej stan zdrowia powoduje, że dziecko wymaga wyspecjalizowanej, długotrwałej rehabilitacji, której koszty oszacowane są na 50 tysięcy złotych.

- Moja córka urodziła się 6 lutego 2022 roku ze złożoną wadą serca. Wymagała natychmiastowej operacji, która odbyła się w szpitalu w Łodzi. Choruje na zespół Downa i wymaga długotrwałej, kosztownej rehabilitacji ze względu na zdiagnozowaną wiotkość mięśni. W swoim życiu przeszła już trzy bardzo poważne operacje: jedną na astrezję dwunastnicy oraz dwie na serce. Moje dziecko wymaga codziennej rehabilitacji, którą przeprowadzam ja lub wyspecjalizowani rehabilitanci. Koszty są bardzo duże, szacowane na 50 tysięcy złotych, co niestety przekracza nasze możliwości. – mówiła mama dziecka, Kinga Garncarek.

Dzięki wsparciu firm, osób prywatnych, udało się zebrać całą potrzebną kwotę. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować