Edukacja

Uczniowie rozpoczynają dziś wakacje! [zdjęcia]

2022-06-24 11:16:39 BK

24 czerwca uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich rozpoczynają oficjalnie wakacje. Odbyły się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2021/22. Odwiedziliśmy dziś Szkołę Podstawową nr 16 przy ulicy Fabrycznej. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Po ciężkiej pracy, nauce, sprawdzianach i egzaminach, przyszedł czas na upragniony odpoczynek. Przed uczniami 2 miesiące wakacji. W szkołach odbywają się dziś uroczyste zakończenia roku szkolnego 2021/22. To okazja do podziękowań dla rodziców, nauczycieli i uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu. 

Odwiedziliśmy dziś Szkołę Podstawową nr 16 przy ulicy Fabrycznej, gdzie na sali gimnastycznej, o godzinie 8:30 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas trzecich. Uczniowie przygotowali program artystyczny - wiersze, piosenki, dotyczące wakacji, podróży a także bezpiecznego wypoczynku. Nie mogło zabraknąć tradycyjnie garniturów, białych koszul i spódniczek, ale pojawiły się też wakacyjne rekwizyty - okulary przeciwsłoneczne i czapki. 

Po występach przyszedł czas na wręczenie podziękowań dla rodziców zaangażowanych w życie szkoły. Następnie najlepsi uczniowie otrzymali z rąk dyrektor szkoły Agnieszki Wańki nagrody książkowe. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i śpiewana. Rodzice z pewnością byli bardzo dumni ze swoich pociech. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować