Edukacja

Uczniowie i uczennice Edukatora zaprezentowali swoje talenty

2024-06-18 13:30:00 redakcja@calisia.pl

"Czasem jesteśmy nieświadomi, jak fantastyczne talenty posiadają nasze dzieci" –  mówiła Małgorzata Górska, dyrektorka szkoły Edukator. W Auli Uniwersytetu Kaliskiego uczniowie zaprezentowali swoje niezwykłe talenty.

Fot. Calisia.pl
Fot. Calisia.pl

Śpiew, taniec, występ teatralny, gra na fortepianie, ale także opowiadanie dowcipów, umiejętność pracy zespołowej, opieka nad szczurkami, znajomość ciekawostek ze świata zwierząt –  takie pasje i kompetencje zaprezentowali dziś młodsi i starci uczniowie kaliskiego Edukatora podczas Edu Talent, kolejnego przeglądu talentów zorganizowanego przez kadrę szkoły.

Wydarzenie ma na celu nie tylko pokazać umiejętności uczniów Edukatora, ale również zachęcić ich do dalszego rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

 

Edukator jest i będzie kuźnią talentów. Robienie czegoś więcej, niż się od nas oczekuje, posiadanie pasji, jest wielką wartością w życiu człowieka – mówiła młodym ludziom Małgorzata Górska.

W konkursie talentów przyznano 10 równorzędnych,  głównych nagród, ale wszyscy uczniowie prezentujący swoje umiejętności otrzymali wyróżnienia.  

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować