Uczeń-Nauczyciel- dobra zabawa

2011-10-14 12:30:58 Redakcja Calisia.pl

Artystyczna inauguracja w szkole MUSIC STORE rozpoczęła się niecodziennie. Na scenie podczs koncertu mozna było podziwiać występy nauczycieli i uczniów.

13.X.2011. O GODZ. 18.30 ODBYŁ SIĘ PIERWSZY W TYM ROKU SZKOLNYM KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ MUSIC STRORE. PORAZ PIERWSZY UCZNIOWIE MIELI OKAZJE ZAGRAĆ I ZAŚPIEWAĆ W DUECIE ZE SWOIMI NAUCZYCIELAMI. REPERTUAR POPISU OBEJMOWAŁ UTWORY Z MUZYKI ROZRYWKOWEJ ORAZ WŁASNE IMPROWIZACJE. KAŻDY WYSTĘP ZOSTAŁ NAGRODZONY DUŻYMI OWACJAMI. BYŁ TO PIERWSZY TAKI EKSPERYMENT, KTÓREGO GŁOWNYM CELEM BYŁO POKAZANIE JAKIM ZAUFANIEM DARZĄ NASI UCZNIOWIE SWOICH NAUCZYCIELI .ale i odwrotnie. SAM KONCERT BYŁ NIEZWYKLE MAGICZNY- ze względu na klimat który zosta ł stworzony przez wykonawców i jesienną oprawę- I DZIĘKI TEMU SPRAWIŁ OGROMNĄ PRZYJEMNOŚĆ NIE TYLKO PUBLICZNOŚCI ALE SAMYM WYSTĘPUJĄCYM.
W tym roku proponujemy cykliczne comiesięczne koncerty uczniów naszej szkoły i obiecujemy że każdy występ będzie o innej tematyce. Serdecznie zapraszamy .

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować