Uczeń-Nauczyciel- dobra zabawa

2011-10-14 12:30:58 Redakcja Calisia.pl

Artystyczna inauguracja w szkole MUSIC STORE rozpoczęła się niecodziennie. Na scenie podczs koncertu mozna było podziwiać występy nauczycieli i uczniów.

13.X.2011. O GODZ. 18.30 ODBYŁ SIĘ PIERWSZY W TYM ROKU SZKOLNYM KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ MUSIC STRORE. PORAZ PIERWSZY UCZNIOWIE MIELI OKAZJE ZAGRAĆ I ZAŚPIEWAĆ W DUECIE ZE SWOIMI NAUCZYCIELAMI. REPERTUAR POPISU OBEJMOWAŁ UTWORY Z MUZYKI ROZRYWKOWEJ ORAZ WŁASNE IMPROWIZACJE. KAŻDY WYSTĘP ZOSTAŁ NAGRODZONY DUŻYMI OWACJAMI. BYŁ TO PIERWSZY TAKI EKSPERYMENT, KTÓREGO GŁOWNYM CELEM BYŁO POKAZANIE JAKIM ZAUFANIEM DARZĄ NASI UCZNIOWIE SWOICH NAUCZYCIELI .ale i odwrotnie. SAM KONCERT BYŁ NIEZWYKLE MAGICZNY- ze względu na klimat który zosta ł stworzony przez wykonawców i jesienną oprawę- I DZIĘKI TEMU SPRAWIŁ OGROMNĄ PRZYJEMNOŚĆ NIE TYLKO PUBLICZNOŚCI ALE SAMYM WYSTĘPUJĄCYM.
W tym roku proponujemy cykliczne comiesięczne koncerty uczniów naszej szkoły i obiecujemy że każdy występ będzie o innej tematyce. Serdecznie zapraszamy .

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ