Usługi

Twoje mieszkanie jest ciasne i zagracone? Zrobił się chaos i bałagan? Zyskaj przestrzeń ze Stokado - Wyniki Konkursu!

2021-02-07 19:00:00 reklama@calisia.pl

Ubrania, książki, zabawki, akcesoria sportowe, dokumenty, dekoracje sezonowe, często zalegają w naszych domach, ale są przecież potrzebne. Co zrobić jeżeli brakuje już miejsca, a nie mamy piwnicy czy garażu, żeby je przechowywać? Stokado przychodzi z rozwiązaniem! Weź udział w konkursie i wygraj przestrzeń na swoje rzeczy!

fot. BK
fot. BK

Często mamy skłonności do gromadzenia różnych rzeczy, bo może przydadzą się na później, kiedyś do nich wrócimy. Nie chcemy się rozstawać z pamiątkami, przedmiotami, do których mamy sentyment. Mamy pokaźną kolekcję książek, płyt winylowych, sprzęt do fitnessu, ważne dokumenty, sprzęt do wędkowania, sprzęt muzyczny a w domu robi się ciasno i ciężko zapanować nad bałaganem. Szczególnie nowej przestrzeni będziemy potrzebowali, kiedy w domu pojawi się małe dziecko albo czworonożny przyjaciel. Wybawieniem byłby garaż albo spora piwnica, ale co kiedy ich nie mamy? Jest rozwiązanie.

W Stokado znajdziesz miejsce na sprzęt wędkarski, narty, niepotrzebne meble, z którymi nie chcesz się rozstawać, dokumenty, dekoracje sezonowe, przetwory, ubrania, książki. Tu znajdziesz przestrzeń do nagrywania filmów i rozrywki, przechowasz rzeczy podczas remontu albo wyjazdu. Jeśli nie masz do dyspozycji piwnicy, strychu ani komórki lokatorskiej to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

W celu umówienia wizyty i wybrania swojej przestrzeni magazynowej należy skontaktować się pod nr tel. +48 666 030 701 lub pod adresem email: kalisz@stokado.pl

Strona www: https://stokado.pl/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/stokadoselfstorage

 

UWAGA! WYNIKI KONKURSU!

Chcesz zrobić porządek w mieszkaniu i zyskać nową przestrzeń? Weź udział w konkursie na Calisia.pl i wygraj 3 miesiące korzystania z magazynu za darmo w Stokado!

Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Jakie są najlepsze sposoby na utrzymanie porządku w domu/mieszkaniu?

Decyzją Komisji Konkursowej 3 miesiące korzystania z magazynu za darmo w Stokado wygrywa Pani Agnieszka Lewkowicz.

Odpowiedź:

Jakie są najlepsze sposoby na utrzymanie porządku w domu/mieszkaniu? Kluczem do sukcesu jest dobra organizacja w oparciu o proste zasady oraz praktyczne akcesoria. 

Przede wszystkim należy uważnie przyjrzeć się mieszkaniu i zidentyfikować główne źródła bałaganu – a dokładniej miejsca, gdzie on powstaje. Blat biurka zasypany dokumentami i gazetami? Potrzebne będą organizery oraz gazetnik. Codziennie pilnujemy, by wszystko odkładać w to samo miejsce. Po jakimś czasie nawyk ten wejdzie w krew. Stały problem ze znalezieniem i uporządkowaniem kluczy? Doskonałe rozwiązanie stanowi mała szafka na klucze – nie tylko bardzo użyteczna rzecz, ale też oryginalna dekoracja do domu. Jeśli jakiś drobiazg jest zepsuty bądź wymaga naprawy od kilku lat, bardzo prawdopodobne, że miną kolejne, zanim sobie o nim przypomnimy. Tu też warto odnieść się do zasad feng shui – zepsute rzeczy kumulują złą energię, więc regularnie się ich pozbywajmy, jeśli naprawę brakuje czasu bądź chęci. Kosze i różnorodne pojemniki to coraz częściej oryginalne dekoracje naszych wnętrz. Dlatego warto mieć ich przynajmniej kilka, i to w każdym pomieszczeniu.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ