Usługi

Twoje mieszkanie jest ciasne i zagracone? Zrobił się chaos i bałagan? Zyskaj przestrzeń ze Stokado - Wyniki Konkursu!

2021-02-07 19:00:00 reklama@calisia.pl

Ubrania, książki, zabawki, akcesoria sportowe, dokumenty, dekoracje sezonowe, często zalegają w naszych domach, ale są przecież potrzebne. Co zrobić jeżeli brakuje już miejsca, a nie mamy piwnicy czy garażu, żeby je przechowywać? Stokado przychodzi z rozwiązaniem! Weź udział w konkursie i wygraj przestrzeń na swoje rzeczy!

fot. BK
fot. BK

Często mamy skłonności do gromadzenia różnych rzeczy, bo może przydadzą się na później, kiedyś do nich wrócimy. Nie chcemy się rozstawać z pamiątkami, przedmiotami, do których mamy sentyment. Mamy pokaźną kolekcję książek, płyt winylowych, sprzęt do fitnessu, ważne dokumenty, sprzęt do wędkowania, sprzęt muzyczny a w domu robi się ciasno i ciężko zapanować nad bałaganem. Szczególnie nowej przestrzeni będziemy potrzebowali, kiedy w domu pojawi się małe dziecko albo czworonożny przyjaciel. Wybawieniem byłby garaż albo spora piwnica, ale co kiedy ich nie mamy? Jest rozwiązanie.

W Stokado znajdziesz miejsce na sprzęt wędkarski, narty, niepotrzebne meble, z którymi nie chcesz się rozstawać, dokumenty, dekoracje sezonowe, przetwory, ubrania, książki. Tu znajdziesz przestrzeń do nagrywania filmów i rozrywki, przechowasz rzeczy podczas remontu albo wyjazdu. Jeśli nie masz do dyspozycji piwnicy, strychu ani komórki lokatorskiej to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

W celu umówienia wizyty i wybrania swojej przestrzeni magazynowej należy skontaktować się pod nr tel. +48 666 030 701 lub pod adresem email: kalisz@stokado.pl

Strona www: https://stokado.pl/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/stokadoselfstorage

 

UWAGA! WYNIKI KONKURSU!

Chcesz zrobić porządek w mieszkaniu i zyskać nową przestrzeń? Weź udział w konkursie na Calisia.pl i wygraj 3 miesiące korzystania z magazynu za darmo w Stokado!

Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Jakie są najlepsze sposoby na utrzymanie porządku w domu/mieszkaniu?

Decyzją Komisji Konkursowej 3 miesiące korzystania z magazynu za darmo w Stokado wygrywa Pani Agnieszka Lewkowicz.

Odpowiedź:

Jakie są najlepsze sposoby na utrzymanie porządku w domu/mieszkaniu? Kluczem do sukcesu jest dobra organizacja w oparciu o proste zasady oraz praktyczne akcesoria. 

Przede wszystkim należy uważnie przyjrzeć się mieszkaniu i zidentyfikować główne źródła bałaganu – a dokładniej miejsca, gdzie on powstaje. Blat biurka zasypany dokumentami i gazetami? Potrzebne będą organizery oraz gazetnik. Codziennie pilnujemy, by wszystko odkładać w to samo miejsce. Po jakimś czasie nawyk ten wejdzie w krew. Stały problem ze znalezieniem i uporządkowaniem kluczy? Doskonałe rozwiązanie stanowi mała szafka na klucze – nie tylko bardzo użyteczna rzecz, ale też oryginalna dekoracja do domu. Jeśli jakiś drobiazg jest zepsuty bądź wymaga naprawy od kilku lat, bardzo prawdopodobne, że miną kolejne, zanim sobie o nim przypomnimy. Tu też warto odnieść się do zasad feng shui – zepsute rzeczy kumulują złą energię, więc regularnie się ich pozbywajmy, jeśli naprawę brakuje czasu bądź chęci. Kosze i różnorodne pojemniki to coraz częściej oryginalne dekoracje naszych wnętrz. Dlatego warto mieć ich przynajmniej kilka, i to w każdym pomieszczeniu.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować