Sport

Trwa zgłaszanie kandydatów do nagród sportowych Miasta Kalisza

2022-12-04 11:00:00 WKST

Do 20 grudnia stowarzyszenia, związki sportowe, kluby sportowe, radni Rady Miasta Kalisza, Rada Sportu, a także redakcje kaliskich mediów mogą zgłaszać kandydatów do nagród i wyróżnień Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w roku 2022 r. 

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Komunikat Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki UM Kalisz

Uprzejmie informuję, że zgodnie z uchwałami Rady Miasta Kalisza z dnia 29 czerwca 2011 roku: nr XI/148/2011 w sprawie określenia warunków i trybu przyznawania wyróżnień i nagród pieniężnych dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej oraz nr XI/149/2011 w sprawie szczególnych zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe – stowarzyszeniom i związkom sportowym oraz klubom sportowym, radnym Rady Miasta Kalisza, Radzie Sportu, a także redakcjom kaliskich mediów, przysługuje prawo zgłaszania kandydatów do nagród i wyróżnień Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w roku 2022r.

Pisemne wnioski wraz z uzasadnieniem o nagrodę pieniężna dla trenerów, osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz innych osób wyróżniających się w działalności sportowej wg wzoru stanowiącego załącznik do ww. Uchwał Rady Miasta Kalisz, należy składać do Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza w terminie do dnia 20 grudnia 2022 r. Zarówno uchwały, jak i wzór wniosku dostępne są na stronie internetowej miasta: www.kalisz.pl.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować