Usługi

Trwa budowa drugiego etapu osiedla Kaliska Park w Turku

2023-08-11 09:33:43 FB Antczak

61 mieszkań realizuje Grupa Antczak w Turku w ramach II etapu kameralnego osiedla Kaliska Park. Sprzedaż w inwestycji przekroczyła już poziom 80 proc. Lokale zostaną przekazane klientom w pierwszym kwartale 2024 roku.

FB Antczak - Osiedle Kaliska Park – pierwszy etap
FB Antczak - Osiedle Kaliska Park – pierwszy etap
Kaliska Park to kolejny – po inwestycjach w Kaliszu i Poznaniu – projekt deweloperski realizowany przez Grupę Antczak w Wielkopolsce. Osiedle znajduje się w ścisłym centrum Turku – obok Urzędu Miasta, Parku Składkowskiej i ogródków działkowych. Inwestycja jest doskonale skomunikowana – przy wejściu na osiedle znajduje się przystanek autobusowy, w okolicy jest również wiele sklepów, restauracji, aptek, szkół i przychodni.
 

- Cieszę się z bardzo dobrych wyników sprzedaży osiedla Kaliska Park. Przyszłym mieszkańcom oferujemy doskonałą architekturę, dostęp do pełnej infrastruktury oraz najwyższą jakość wykonania. Ważny jest także fakt, że inwestycja spełnia wymogi rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2 proc. Do końca roku zakończymy prace budowlane, a w pierwszym kwartale 2024 roku przekażemy klientom klucze do wymarzonych mieszkań - mówi Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

Osiedle Kaliska Park – pierwszy etap
 
W ramach pierwszego etapu inwestycji, zakończonego w 2021 roku, powstały 62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. m kw. W drugim etapie budowanych jest 61 lokali w dwóch budynkach. Lokale usytuowane na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne ogródki. Z kolei właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach skorzystają z funkcjonalnych balkonów.
 
Osiedle, zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, będzie się docelowo składać z sześciu kameralnych budynków: dwóch trzykondygnacyjnych i czterech czterokondygnacyjnych. Dla osób zmotoryzowanych zaplanowano na osiedlu parkingi oraz stację ładowania pojazdów, a dla miłośników jednośladów – rowerownię. Najmłodszych mieszkańców ucieszy nowoczesny plac zabaw. Całość uzupełnią elementy małej architektury.
 
 
Osiedle Kaliska Park – pierwszy etap
 
Szczegóły projektu: www.antczak.pl/projekty/kaliska-park

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować