Społeczne

Tragedia na os. Dobrzec w Kaliszu! Doszło do awantury. Mężczyzna otrzymał cios nożem

2023-03-19 09:01:19 BK

Dramat późnym wieczorem na osiedlu Dobrzec, przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Kaliszu. Doszło do awantury między mężczyznami. Jeden z nich zadał cios nożem. W sprawie zatrzymane zostały 3 osoby.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Do zdarzenia doszło 18 marca, po godzinie 23:00 na ścieżce pieszo-rowerowej w rejonie ulicy Marii Skłodowskiej-Curie.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, ze miedzy dwoma mężczyznami doszło do awantury, podczas której jeden z nich doznał obrażeń w postaci rany kłutej klatki piersiowej. Niestety pomimo podjętej resuscytacji, 40-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia zabezpieczając ślady i przesłuchując świadków - informuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
 
Na miejscu był obecny również  prokurator z Prokuratury Rejonowej w Kaliszu. W związku z tym zdarzeniem zostało zatrzymanych trzech mężczyzn w wieku 34, 33 i 28 lat. Na chwilę obecna trwają dalsze czynności w związku z tym zdarzeniem.
 
- W związku z ujawnieniem zwłok 40-letniego mężczyzny w rejonie ścieżki pieszo-rowerowej na terenie Kalisza, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kaliszu wykonywane są czynności zmierzające do weryfikacji stanu faktycznego. W ramach tych czynności dowodowych przesłuchano świadków, zabezpieczono materiał dowodowy, który pozwolił na zatrzymanie trzech mężczyzn, mieszkańców Kalisza w wieku 34, 33 i 28 lat - informuje Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować