Tęczowe Mikołajki

2012-12-03 08:30:00 HB za Galeria Tęcza

Galeria Tęcza zaprasza 6 grudnia na Mikołajki w scenerii bieguna południowego i jego mieszkańców. W tym dniu, od godziny 12:00 w galerii można będzie spotkać Św. Mikołaja i pingwiny z Lodowej Krainy. Na klientów, którzy wezmą udział w zabawie w rzucanie śnieżkami z pingwinami, czekają mikołajkowe zestawy słodyczy. Nie można przegapić również okazji do pamiątkowych zdjęć ze Św. Mikołajem i jego małymi przyjaciółmi.

Galeria Tęcza
Galeria Tęcza
Zachęcamy aby w przedświątecznym biegu i natłoku spraw znaleźć moment na celebrację bożonarodzeniowego nastroju i radość z przygotowań do świętowania. Nic tak nie cieszy jak dekorowanie choinki i wigilijnego stołu własnoręcznie wykonanymi ozdobami oraz obdarowanie bliskich samodzielnie wykonanymi drobiazgami. Nie można przegapić warsztatów ozdób świątecznych. W sobotę 8. grudnia w Galerii Tęcza odbędą się warsztaty ceramiczne lepienia w glinie i toczenia na kole garncarskim.
W programie: ozdoby choinkowe i na stół wigilijny, malowanie aniołów oraz prezenty świąteczne. A przez cały weekend zapraszamy na warsztaty skandynawskie. Tylko w Galerii Tęcza spotkacie w tym czasie prawdziwego duńskiego krasnala w tradycyjnym stroju oraz spróbujecie świątecznych łakoci z kraju Andersena. W programie: stroiki świąteczne i choinkowe oraz opakowania na prezenty.
W ramach dodatkowych atrakcji, w niedzielę 9. grudnia mikołajkowe pokazy
taneczne zaprezentuje Lilla House i grupa taneczna "Feel the Beat".

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować