Motoryzacja

Szybka droga do wakacyjnej przygody? Tylko w czerwcu, tylko w salonie Hyundai w Kaliszu!

2023-06-07 07:00:00 reklama@calisia.pl

Wakacyjny wyjazd już niebawem, a samochód znów u mechanika? A może na samą myśl o tworzeniu skomplikowanej układanki w zbyt małym bagażniku przechodzą Cię dreszcze? Nie warto psuć sobie urlopu. Dzięki nowej promocji w Salonie Hyundai w Kaliszu nowy, niezawodny, pojemny samochód możesz odebrać jeszcze przed wakacjami. Dzięki niskiej racie wynajmu długoterminowego oferowanego we współpracy z mLeasing nie musisz martwić się o finanse.

Hyundai
Hyundai

Jakie samochody znajdziemy w promocji?

W puli aut objętych promocją znajduje się tylko 50 samochodów. Są to m.in modele Hyundai TUCSON, Hyundai BAYON, i30 oraz ELANTRA. Wszystkie te modele łączy 5 letnia gwarancja producenta bez limitu kilometrów, niskie spalanie, komfort użytkowania oraz unikalny design. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze wyjechać z salonu w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 211 nowym samochodem marki Hyundai w ciągu 14 dni od zamówienia.

Hyundai TUCSON - rewolucja w projektowaniu 

Hyundai TUCSON - nie jest ewolucją swojego poprzednika – to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Samochód otrzymał większy i szerszy korpus niż jego poprzednik. Muskularna sylwetka łączy dynamiczne proporcje i ostre kąty z pełnymi powierzchniami, co nadaje progresywnego wyglądu. TUCSON jest dostępny z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym z 48-woltowym układem hybrydowym, hybrydą i hybrydą plug-in, co sprawia, ze oferuje najszerszą gamę zelektryfikowanych układów napędowych w segmencie kompaktowych SUV-ów. Ponadto posiada najlepsze w swojej klasie zaawansowane układy wspomagania jazdy oraz pakiet bezpieczeństwa aktywnego z szeregiem innowacyjnych funkcji. Rata miesięczna wynajmu TUCSONA na 3 lata to zaledwie 769 zł netto miesięcznie lub dla osób prywatnych: 945 zł brutto.

Hyundai BAYON - inteligentny crossover 

Hyundai BAYON - to mały na zewnątrz i duży wewnątrz crossover SUV, który ma wywrzeć niezatarte wrażenie. Wyposażony w mnóstwo inteligentnych technologii, takich jak najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i łączności oraz wydajne układy napędowe. Kompaktowy i łatwy w prowadzeniu, elegancki crossover SUV wyróżnia się w wielu stylach - zaawansowane technologicznie detale i czysty wygląd wyróżniają go z tłumu. Teraz w promocyjnej ofercie dostępny już od 813 zł netto miesięcznie.

Hyundai i30 - odważny i elegancki w bardzo przystępnej cenie 

Hyundai i30 - Wygląd zewnętrzny nowego i30 jest jednocześnie odważny i elegancki, dzięki czemu wzbudza więcej emocji. Do wyboru są silniki benzynowe i wysokoprężne, a także układ miękkiej hybrydy 48 V i inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT), które zapewniają jeszcze niższe zużycie paliwa. Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala dubluje funkcje smartfona (Android Auto™ lub Apple CarPlay™) i zapewnia dostęp do wszechstronnych usług Bluelink® z informacjami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym. Rata miesięczna za ten samochód przy wynajmie na 3 lata to jedyne 569 zł netto miesięcznie.

Hyundai ELANTRA - nowoczesność i awangarda 

Hyundai ELANTRA - to samochód dla osób pragmatycznych i rozsądnych, a przy tym awangardowych i nowoczesnych. Całkowicie nowa siódma generacja modelu oparta na nowej platformie cechuje się większym rozstawem osi, szerszym nadwoziem i niżej poprowadzoną linią dachu. ELANTRA została wyposażona aż w 2 kolorowe wyświetlacze dotykowe: cyfrowe zegary o przekątnej 10,25” oraz system multimedialny z 10,25” ekranem i nawigacją fabryczną. Ten model jest napędzany przez wolnossący silnik benzynowy 1.6 MPI o mocy 123 koni mechanicznych. W ofercie wynajmu długoterminowego na 24 miesiące nowa ELANTRA może kosztować użytkownika tylko 536 zł netto miesięcznie

Czym jest najem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy samochodu w mLeasing jest atrakcyjną alternatywą dla kredytowania lub leasingu pojazdu. W tym przypadku, samochód nie przechodzi na własność wynajmującego, ale może być używany w codziennych sytuacjach. Jest to podobne do korzystania z firmowej floty samochodowej.

Wynajem długoterminowy samochodu często nazywany jest samochodowym outsourcingiem, gdzie kierowca opłaca miesięczną opłatę za wynajem, a firma oferująca wynajem może być odpowiedzialna za koszty napraw, serwisowania i ubezpieczenia.

Przedsiębiorca, lub osoba prywatna, która decyduje się na wynajem długoterminowy, otrzymuje samochód, którego może używać każdego dnia, bez konieczności martwienia się o koszty eksploatacji, pod warunkiem wybrania odpowiedniej opcji serwisowej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą kupować samochodu ani leasingować go. Poprzez płacenie comiesięcznej raty za wynajem, mogą pozbyć się problemów z serwisem i ubezpieczeniem, jednocześnie ciesząc się komfortem użytkowania wysokiej klasy pojazdu. Stała, miesięczna opłata obejmuje pakiet serwisowy, pełne ubezpieczenie, assistance oraz opony wraz z ich przechowaniem i wymianą. Po zakończeniu umowy można wybrać nowy pojazd z oferty.

Zalety najmu długoterminowego

Jedną z najważniejszych jest elastyczność. Miesięczne koszty wynajmu są stałe i jasno określone, więc łatwo zaplanować budżet. Najczęściej wpłata początkowa jak i miesięczne raty są zdecydowanie niższe niż w innych formach finansowania auta.

Kolejnym argumentem na korzyść wynajmu samochodu jest wygoda. Kwestie takie jak ubezpieczenie samochodu, wymiana opon, przeglądy serwisowe, rejestracja nowego auta czy rozliczanie szkód może zostać uwzględniony w miesięcznej racie. Do zadań najemcy należy jedynie wpłacanie comiesięcznych rat i tankowanie paliwa.

Trzecią, bardzo istotną korzyścią z najmu samochodu są możliwości optymalizacji podatkowej w Twojej firmie. W najmie tak samo jak w leasingu, opłata za długoterminowy najem samochodu osobowego, stanowią koszt uzyskania przychodu w proporcji do limitu 150 000 zł. Natomiast koszty eksploatacyjne (np. paliwo, myjnia) rozliczane są na takich samych zasadach. Sposób księgowania uzależniony jest od sposobu wykorzystywania pojazdu w działalności, jaką prowadzimy: prywatnie i służbowo – 75% odliczenia kosztów i 50% odliczenia VAT, wyłącznie w działalności – 100% odliczenia kosztów i 100% odliczenia VAT. Wynajem nie obciąża zdolności kredytowej firmy.

Dzięki najmowi… możemy spełnić swoje marzenia

Przy długoterminowym wynajmie samochodu często stają się one rzeczywistością i auto, o którym do tej pory myśleliśmy jako nieosiągalnym, znajduje się w dostępnym budżecie. Po prostu wystarczy określić wysokość miesięcznej raty najmu i cieszyć się nowym autem.

Po piąte nie musimy się martwić, że czas umowy najmu dobiega końca. Nie ma obowiązku wykupu samochodu, który był użytkowany, auto można po prostu oddać. Decyzja należy do wynajmującego. Można po prostu zdać samochód i podpisać umowę na nowszy model.

Nie ma potrzeby spotykać się z potencjalnymi kupującymi, odbierać setek telefonów czy wystawiać ogłoszenie w internecie. Cena wykupu zostaje określona już na początku w umowie i to pozwala na spokojne planowanie wydatki w firmie czy domowym budżecie.

Ostatnia zaleta to łatwa droga poprzez tzw. „papierologię”. W wynajmie długoterminowym korzysta się z uproszczonych wymagań dokumentacyjnych. To pozwala na szybkie i łatwe podpisanie umowy.

Wynajem długoterminowy z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród osób prywatnych jak i klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. To wygodne, bezpieczne i korzystne finansowanie pojazdu. Wybierz samochód z oferty Hyundai Kalisz, skonfiguruj poziom raty najmu dzięki wygodnej ofercie mLeasing i ciesz się nowym samochodem.

Zapraszamy do kontaktu:

https://lis.hyundai.pl/oferta/promocje/szybka-droga-do-wakacyjnej-przygody

 

Auto Centrum Lis

Częstochowska 211

62-800 Kalisz

tel. +48 62 766 78 00

https://lis.hyundai.pl/ 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować