Społeczne

Szukasz tej jedynej szkoły dla swojego dziecka? Edukator zaprasza na Drzwi Otwarte!

2023-03-08 15:28:20 Edukator Kalisz

Edukator zaprasza dzieci, młodzież i ich rodziców na Drzwi Otwarte – w sobotę 25 marca 2023 r. w godz. 10.00 – 13.00. W programie zaplanowane są zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe, konkursy z nagrodami, eksperymenty biologiczne, chemiczne oraz kawiarenka dla rodziców i kandydatów do Niepublicznej Szkoły Podstawowej KSO „Edukator”.

Edukator
Edukator

Edukator cieszy się sławą i uznaniem od 18 lat. Swoje początki miał jako Gimnazjum, które wypuściło w świat już tysiące mądrych, samodzielnie myślących, młodych  ludzi.

Od czasów reformy szkoła funkcjonuje jako Niepubliczna Szkoła Podstawowa i oferuje szeroki zakres zajęć pozwalających kształcić świadomych i mądrych, młodych ludzi. 

Obecnie szkoła szczyci się przyjacielską i bardzo kompetentną  kadrą i najwyższymi wynikami nauczania.

W standardzie nauczania jest pięć języków obcych, z czego już od 1 klasy szkoły podstawowej  dzieci uczą się dwóch wybranych przez siebie języków tj. angielski i do wyboru hiszpański, włoski, niemiecki, francuski.  Oczywiście są także zajęcia na basenie, taniec i szachy. Dla młodszych dzieci są organizowane zajęcia świetlicowe codziennie do  godziny 16.00.

Edukator charakteryzuje się tym, że podchodzi do kształcenia nowocześnie i wykorzystuje wszelkie nowatorskie techniki nauczania, konsultacje psychologiczne i pedagogiczne, zajęcia w muzeum, teatrze, kinie, koncerty filharmonii, wycieczki edukacyjno-krajoznawcze. Wszystkie te opcje edukacyjne mieszczą się w kwocie czesnego. 

Płatne są zajęcia dodatkowe: Smart Club, Programowanie 3D, Arytmetyka Mentalna, Robotyka, EduKorki oraz catering z firmy zewnętrzej.

Przyjdźcie na Drzwi Otwarte i przekonajcie się sami!

25 marca w godz. 10.00 - 13.00!

Rodziców oraz kandydatów, którzy zawitają do Edukatora, czeka moc atrakcyjnych zajęć - mile spędzony czas gwarantowany!

 www.edukator-kalisz.pl

 https://www.facebook.com/NiepublicznaSzkolaPodstawowaEdukator

 https://www.instagram.com/sp_edukator_kalisz/

Al.Woj.Polskiego 29

tel. 62 500 59 35

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować