Społeczne

Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Przedszkole Zielone Łąki spełni Twoje oczekiwania!

2024-02-22 11:40:46 reklama@calisia.pl

Rodzicu jeśli szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka, to Niepubliczne Przedszkole Zielone Łąki w Kaliszu jest dla Ciebie. Z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

 

Przedszkole Zielone Łąki
Przedszkole Zielone Łąki

Zapisując dziecko do przedszkola gwarantujemy możliwość wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH  ZAJĘCIACH  ADAPTACYJNYCH  DLA  NAJMŁODSZYCH  DZIECI!

Zadbaj o komfort psychiczny swojego dziecka i uczestnicz razem z dzieckiem w jego adaptacji!!!

Dbając o komfort psychiczny Twojego malucha, zapewniamy specjalny program adaptacyjny "Jak z Malucha zrobić Zucha?", który pozwoli mu na bezstresową adaptację w nowym środowisku.

Nasza bogata oferta zajęć dodatkowych jest skierowana do rodziców, którzy pragną kierować edukacją swojego dziecka w sposób świadomy i efektywny, zapewniając mu dni pełne nowych doświadczeń i radości.

Nasza kreatywna i wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz wsparcie specjalistów, jak psycholog, logopeda czy terapeuta pedagogiczny, zapewni Twojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju.
Stawiamy również na zdrowe i smaczne posiłki, przygotowywane WE WŁASNEJ kuchni, a nasze przedszkole posiada nawet własne MIASTECZKO KOMUNIKACYJNE!

 

Dla wygody Rodziców, nasze przedszkole jest czynne przez CAŁY ROK, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00.

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat, oferując im przestronny, nowoczesny budynek oraz wspaniały ogród z pięknym placem zabaw.


Niepubliczne Przedszkole „Zielone Łąki” to idealne miejsce dla Twojego dziecka, gdzie będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Przyjdź, zobacz i przekonaj się sam! Nie czekaj dłużej - zapisz swoje dziecko do przedszkola Zielone Łąki już dziś!

Niepubliczne Przedszkole “Zielone Łąki” to idealne miejsce dla Twojego dziecka!
Przyjdź, zobacz i przekonaj się sam !

Polub nas na Facebooku: facebook.com/np.zielone.laki
Więcej informacji o nas na naszej stronie internetowej : https://www.np-zielone-laki.pl/
YouTube: YouTube Zielone Łąki

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować