Społeczne

Sztab 5222 Powiat Kaliski został zarejestrowany przez Fundację WOŚP

2023-11-19 19:00:00 Powiat Kaliski

Już po raz 18. Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych 32. Finału WOŚP pod patronatem Starosty Kaliskiego organizuje kwestę na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach i instytucjach powiatu kaliskiego w ramach  imprez zamkniętych towarzyszących 32. Finałowi. 

WOŚP
WOŚP

Zostań wolontariuszem 32. Finału WOŚP i zagraj z nami podczas #wosp2024. Zarejestruj się przez internet, dołącz do Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub kwestuj online zakładając swoją e-Skarbonkę. Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach!

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 32. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem - zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce "Wiadomości" na swoim koncie iWolontariusz. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Zanim jednak przystąpisz do działania zapoznaj się z regulaminem wolontariusza, który znajdziesz m.in. w pliku załączonym do tej informacji.

Osiemnastą kwestę w szkołach zamierzamy przeprowadzić w dniach poprzedzających  32. Finał 15 - 26 stycznia 2024 r. Szkołę może reprezentować  max. trzech wolontariuszy. Termin zgłaszania wolontariuszy upływa 22 grudnia 2023 r. 

Aby dołączyć do Sztabu - Powiat Kaliski 5222, należy zarejestrować się przez internet i kwestować z puchą tekturową lub online zakładając swoją eSkarbonkę.

Liczba miejsc w Sztabie jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Sposób rejestracji oraz Regulamin wolontariusza znajduje się na stronie https://www.wosp.org.pl ---> zakładka FINAŁ.

Po zarejestrowaniu Szef Sztabu jest zobligowany do skontaktowania się z wolontariuszem w celu zweryfikowania wprowadzonych przez niego danych (może się to odbyć drogą elektroniczną poprzez dowolny komunikator np.  Messenger /Whatsapp).

Z Państwem kontaktować się będzie Wioletta Przybylska Szef Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych WOŚP.

Kontakt w sprawie: Ewelina Krystek oraz Joanna Górska Wydział Promocji, e-mail: e.krystek@powiat.kalisz.pl,  62 5014303 lub 62 5014306, 

Dziękujemy, że chcesz z nami grać!

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować