Społeczne

Szkolenie dla kaliskich organizacji pozarządowych w czerwcu

2024-06-03 09:46:46 UM Kalisz

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu informuje, że w dniu 12 czerwca br. w godzinach 16.00 – 20.00 w lokalu Centrum przy ul. Babina 1 odbędzie się szkolenie pn. „Tworzenie projektów dotacyjnych krok po kroku, czyli logika projektowa”.
 

fot. Centrum Organizacji Pozarządowych
fot. Centrum Organizacji Pozarządowych

Jest ono przeznaczone dla kaliskich organizacji pozarządowych, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

W trakcie szkolenia omówiona zostanie m.in. oferta realizacji zadania publicznego w trybie konkursowym (art. 14 UoDPPioW) oraz uproszczona oferta w trybie pozakonkursowym, tzw. „małe granty” (art. 19a UoDPPioW), a ponadto poruszona zostanie problematyka rozliczania przez rezultaty oraz wskazane najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu wniosków. Uczestnicy dowiedzą się również, jak szukać i gdzie można znaleźć informacje na temat aktualnie dostępnych środków dotacyjnych dla NGO.

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 czerwca br. w godz. 16.00 - 20.00 (środa) w lokalu Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu, ul. Babina 1.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 11 czerwca br. na adres cop@um.kalisz.pl lub przekazać osobiście do Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Babina 1.
Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu: 797 702 486 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować