Wasze artykuły

Szkoła dla Niesłyszących w jesiennej odsłonie!

2020-11-25 16:52:14 Malgorzata Wozniak

Pragniemy Państwa poinformować i jednocześnie pochwalić się faktem, że jadalnia w Szkole dla Dzieci Niesłyszących w Kaliszu została w tym roku gruntownie wyremontowana:)

Dzięki pozyskanym środkom finansowym z programu rządowego" Posiłek w szkole i w domu" oraz wsparciu m. Kalisza w SOS-W nr 2 została gruntownie wyremontowana jadalnia. Zostały wymienione okna, pomalowano ściany, pojawiły się nowe meble i sprzęt gastronomiczny. Bardzo to cieszy przede wszystkim uczniów tej placówki, ponieważ poprawił się znacząco komfort spożywania posiłków. Wychowankowie od września korzystają z pięknej, estetycznej stołówki.

Pragniemy podkreślić,że pomimo trwającej epidemii Covid 19, nasi uczniowie dzielnie uczęszczają na zajęcia, które prowadzone są w trybie stacjonarnym:) Korzystają też z pobytu w internacie.

Jadalnia w placówce zmienia swoje oblicze wraz ze zmianą pór roku. Wrzesień był miesiącem, kiedy czuć było jeszcze zapach lata, bujnej zieleni i ziół w ogrodzie. Pojawiły się więc one na naszych parapetach. Dzieci i młodzież mogła sobie nimi przyprawiać posiłki i zaostrzać apetyty. Obecnie królują w jadalni dynie i wrzosy. Żółcie, pomarańcze, brązy i fiolety wypełniły swymi kolorami parapety. Jednak niedługo ich miejsce zajmą magiczne ozdoby świąteczne, a salę wypełni zapach drzewek świerkowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:) Napiszcie w komentarzach czy Wam się podoba?

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować