Społeczne

Szczęśliwi właściciele wprowadzają się do najnowszego apartamentowca Poznańska 30!

2022-09-28 13:30:00 reklama@calisia.pl

Kalisz się rozrasta i przybywa w nim ciekawych miejsc do życia! Nowi mieszkańcy odbierają klucze do swoich wymarzonych mieszkań w 6-cio kondygnacyjnym budynku położonym na osiedlu Korczak przy ul. Poznańskiej 30! To najnowszy obiekt na mapie naszego miasta, wybudowany przez uznanego, kaliskiego dewelopera - firmę MTM CONSULTING. Firma jest na rynku od prawie 40 lat i jest znana także z niezwykle ekskluzywnych inwestycji nad polskim morzem. 

MTM Consulting Developer
MTM Consulting Developer

Nowocześnie, ekologicznie, funkcjonalnie i przestronnie - tak można podsumować nowy budynek mieszkalny przy ulicy Poznańskiej 30 w Kaliszu wybudowany i oddany do użytku przez dewelopera MTM Consulting.

Budynek wykonany został z wysokiej jakości, przyjaznych środowisku materiałów budowlanych. Ściany są zbudowane z ceramicznego POROTHERM, docieplone styropianem o grubości 20 cm, otynkowany z zewnątrz tynkiem barwionym w masie silikatowej. Zamontowane zostały także okna trzyszybowe klasy A, które nie tylko są bardzo estetyczne, ale i funkcjonalne, gdyż skutecznie wyciszają i termoizolują mieszkania.

Będzie więc ekologicznie i z korzyścią dla lokatorów. Blok został podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej, każdy lokal jest indywidualnie opomiarowany, a koszty zużycia rozliczane będą według rzeczywistych wskazań liczników.

W bloku znalazły się mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 70 m2.

Są więc lokale typu studio i duże 3-pokojowe mieszkania. Niewątpliwym atutem każdego lokalu są duże i przestronne tarasy, o powierzchni dochodzącej nawet do 31 m2. Ponadto w bloku do dyspozycji mieszkańców jest oddany taras, znajdujący się na dachu, z którego rozpościera się widok na panoramę Kalisza.

W części podziemnej budynku znajduje się hala garażowa oraz część piwniczna z komórkami lokatorskimi. Nie brakuje również miejsc postojowych na zewnątrz bloku.

Budynek jest wyposażony w szybkobieżną elektryczną i cichą windę. Winda kursuje pomiędzy halą garażową aż na taras znajdujący się na dachu.

Ozdobne elementy elewacyjne stanowiące przegrody balkonowe nadają budynkowi lekkości i niepowtarzalny charakter.

W głębi tej samej działki, na której znajduje się apartamentowiec - już wyłania się II Etap Inwestycji tj. Poznańska 32.

Drugi budynek przewiduje dokładnie taki sam układ przestrzenny i jest wykonany w tej samej, wysokiej technologii. Termin zakończenia realizacji budynku nr 2 datowany jest na koniec 2023 r.

Deweloper od lat współpracuje tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi dostawcami i podwykonawcami, by zapewnić najwyższą jakość i staranność oddawanych lokali. Osiedle będzie sąsiadować bezpośrednio z  terenami zielonymi Parku nad Krępicą.

 

Wielkim sukcesem kaliskiego dewelopera MTM Consulting jest zakończenie drugiej, po Resorcie Klifowa, nadmorskiej inwestycji w Rewalu.

Resort Hevenia Rewal  to kompleks trzech połączonych apartamentowców zaprojektowanych w nowoczesnym stylu z imponującymi przeszkleniami skierowanymi ku morzu.

W kompleksie znajduje się 86 Apartamentów, a każdy z nich ma przestronny taras. Na dachach budynków są tarasy letnie z leżakami i natryskami. Część rekreacyjna znajdująca się wewnątrz budynku i oferuje basen z Jacuzzi oraz brodzikiem dla dzieci, salę fitness, bawialnię dla najmłodszych. W sezonie letnim dodatkowo można wypoczywać przy basenie zewnętrznym. Niewątpliwym atutem Resortu Hevenia Rewal jest położenie tuż przy samym morzu, gdzie do plaży prowadzi indywidualne zejście.

W nadmorskim Mrzeżynie MTM Consulting realizuje kolejną inwestycję  Hevenia Mrzeżyno.

Resort Hevenia Mrzeżyno będzie się składać z trzech nowoczesnych i funkcjonalnych apartamentowców.

W pierwszym etapie oddane zostaną 82 apartamenty z garażami podziemnymi oraz tarasem słonecznym z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Kolejny etap obejmie baseny wewnętrze i zewnętrzne z Jacuzzi, strefę wellness i fitness, pokój zabaw oraz 192 apartamenty. 

Resort Hevenia Pogorzelica

Czwartą nadmorską realizacją kaliskiego dewelopera jest kompleks apartamentowców zlokalizowanych w Pogorzelicy. Resort Hevenia Pogorzelica będzie się składać z pięciu kameralnych apartamentowców zaprojektowanych w nowoczesnym stylu z imponującymi tarasami skierowanymi ku morzu. W Resorcie będzie się znajdować 126 Apartamentów, całoroczny basen wewnętrzny, sauny i Jacuzzi, sala fitness, sala zabaw dla dzieci oraz basen zewnętrzny. 

Nadmorskie realizacje prowadzone przez MTM Consulting zakładają wybudowanie łączenie niemal 1000 apartamentów w czterech Resortach: Apartamenty Klifowa w Rewalu, Hevenia Rewal, Hevenia Mrzeżyno, Hevenia Pogorzelica.

Deweloper szykuje również niezmiernie ciekawą inwestycję w przepięknych i tajemniczych Karkonoszach!

Górski Apartamentowiec zaoferuje ok. 200 apartamentów z widokiem na majestatyczne góry.

 

MTM Consulting zaprasza na swoją stronę internetową  www.mtmconsulting.pl  oraz  hevenia.pl gdzie można się zapoznać z aktualną ofertą mieszkań oraz Apartamentów.


MTM CONSULTING DEVELOPER
ul. Górnośląska 36, Kalisz
+48 537 537 536, +48 537 537 538
e-mail: j.fortas@mtmconsulting.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować