Kultura

Sylwestrowa zabawa dla dzieci na Złotym Rogu!

2022-12-28 11:30:00 WKST

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Wszystkich kaliszan i gości przebywających w mieście zapraszamy na pierwszego miejskiego sylwestra, którego głównymi odbiorcami są dzieci. Zabawę rozpoczynamy o godzinie 16.00, 30 i 31 grudnia, na Złotym Rogu.
 

WKST
WKST

Zapowiadany pokaz sztucznych ogni w ramach zabawy sylwestrowej dla dzieci na Złotym Rogu nie będzie przypominał klasycznych fajerwerków. 31 grudnia rodzice otrzymają zimne ognie i konfetti. Miasto nie planuje użycia wysokich, głośnych fajerwerków. Będzie to bezpieczna impreza dla dzieci. O godz. 18 symbolicznie powitamy Nowy Rok z wykorzystaniem zimnych ogni i konfetti, bez wystrzałów.

Zabawę rozpoczynamy o godzinie 16.00, 30 i 31 grudnia, na Złotym Rogu. Młodsi i nieco starsi uczestnicy imprezy mogą liczyć na animacje w domku Mikołaja, mini disco, które poprowadzi DJ Sławomir Janelt, upominki, zimne ognie oraz konkursy z nagrodami. Dla chętnych przygotowane zostanie specjalne stanowisko, na którym będzie można pomalować włosy, wykonać diamentowy i metaliczny makijaż oraz kolorowe warkoczyki. Uczestnikom zabawy towarzyszyć będą Barbie i Ken. Zapraszamy!

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować