Społeczne

Świętowali 50 lat małżeństwa w gminie Blizanów

2023-11-21 13:30:00 Samorząd Gminy Blizanów

12 par małżeńskich z gminy Blizanów otrzymało z rąk wójta – Sławomira Musioła i przewodniczącego rady gminy – Jana Wojtyły legitymacje i medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP.

fot. Gmina Blizanów
fot. Gmina Blizanów

Uroczyste spotkanie odbyło się w południe 20 listopada w hotelu Kristoff w Łaszkowie. Jubilatów do odznaczenia zapraszała: Natalia Korzeniewska - kierownik USC, odpowiedzialna za organizację uroczystości, a kwiaty wręczał Stanisław Niklas – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Blizanowie. Co najmniej 50 lat ze sobą w związku małżeńskim przeżyli Państwo: Małgorzata i Stanisław Biniek, Ewa i Krystian Cieślak, Apolonia i Zdzisław Filipowicz, Teresa i Zdzisław Kaletka, Anna i Władysław Kończyńscy, Wiesława i Włodzimierz Kowalscy, Daniela i Eugeniusz Krawczyk, Urszula i Marian Ławińscy, Eugenia i Jan Mostowiak, Eugenia i Benon Raźniewscy, Grażyna i Józef Sobczak, Henryka i Michał Szulc.

Ostatnia tego typu uroczystość miała miejsce w gminie Blizanów 22 marca tego roku, podczas której 14 par małżeńskich obchodziło złote gody, a jedna – diamentowe.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować