Sport

Świąteczny Turniej Tańca w Kaliszu! Zgłoś swój udział!

2023-12-04 13:00:00 Organizatorzy

Zapraszamy wszystkich młodych i utalentowanych uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Świątecznym Turnieju Tańca o Puchar Przewodniczącego Rady Sportu Miasta Kalisza. 

Organizatorzy
Organizatorzy

Turniej odbędzie się 16 grudnia w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Kaliszu, ul. 25 Pułku Artylerii 4-8, 62-800 Kalisz.

To pierwszy taki turniej organizowany przez L'Art w naszym mieście i gorąco zapraszamy do uczestnictwa. Jest o co walczyć!

Tancerze mali i duzi łączmy się! Spróbujcie swoich sił na Świątecznym Turnieju Tańca o Puchar Przewodniczącego Rady Sportu Miasta Kalisz! Tańczysz jazz, taniec współczesny czy modern? A może street dance lub hip-hop? A może jesteś pasjonatem tańca towarzyskiego?

Dla każdego znajdzie się odpowiednia konkurencja. Zapraszamy do udziału wszystkie szkoły tańca, centra kultury oraz kółka taneczne działające przy szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z Kalisza i okolic. 

Celem konkursu jest popularyzacja różnych form tanecznych, konfrontacja dorobku artystycznego zespołów dziecięcych i młodzieżowych, integracja środowiska tanecznego, rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, wymiana pomysłów oraz doświadczeń w zakresie pracy z zespołami tanecznymi, wzbogacanie oferty kulturalnej miasta Kalisza.

Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach: SOLO, DUO (w tym para), FORMACJA. Dodatkowo, każda kategoria zostanie podzielona na podkategorie: taneczną, wiekową oraz zaawansowania, z pominięciem kategorii.

REGULAMIN KONKURSU - https://docs.google.com/document/d/1Ibf_7eheCT0qWHWA3jC9ZO_u9eSTdPSmneHCIKW5d3U/edit?usp=sharing

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - https://forms.gle/thdpbCNnbGPMrhFE6

Organizator: Szkoła Tańca i Ruchu Kreatywnego L’Art oraz Klub Sportowy Tańca i Akrobatyki L’ART/

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować